Pazar, Haziran 16, 2024

Hendek Belediye Meclisinde 2 Değişim

- REKLAM -
Diğer Haberler

Milletvekili aday adaylığı için Hendek Belediye Meclis üyeliğinden istifa eden Yaşar Aygüneş ve Aziz Koç’un yerine Seçim Kurulu Kararıyla Kamil Aygen ve Merve Car getirildi. Başkan Babaoğlu Aygüneş ve Koç’a hizmetleri nedeniyle teşekkür edip, göreve gelen yeni isimleri tebrik etti.

İLÇE SEÇİM KURULU

14 Mayıs 2023 Pazar günü yapılacak olan 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde partilerinden milletvekili aday adayı olma kararı veren Yaşar Aygüneş (MHP) ve Aziz Koç (AK Parti) Hendek Belediye Meclis üyeliği görevinden istifa etti. Aygüneş ve Koç’un istifasının ardından Seçim Kurulu kararıyla Kamil Aygen ve Merve Car Hendek Belediyesinin yeni meclis üyesi oldu.

BABAOĞLU TEBRİK ETTİ

Konuyla alakalı sosyal medya hesabından bir tebrik mesajı yayınlayan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Milletvekili aday adaylığı için belediye meclis üyeliğinden istifa eden MHP’li Yaşar Aygüneş ve AK Partili Aziz Koç’a çıktıkları yolda başarılar diliyorum. İki ismin yerine İlçe Seçim Kurulu tarafından onaylanan yeni meclis üyelerimiz Kamil Aygen ve Merve Car hanımefendi ile Büyükşehir Belediyesi meclis üyesi olan Recep Yarıcı’yı tebrik ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum” diye yazdı.

- REKLAM -
spot_img