Salı, Kasım 29, 2022
spot_img

Keleş: Kılıçdaroğlu Doktrini Sakarya Halkı İle Buluşacak

Sakarya
kapalı
9.1 ° C
9.1 °
9.1 °
74 %
0.6kmh
100 %
Pts
9 °
Sal
13 °
Çar
15 °
Per
17 °
Cum
17 °
Diğer Haberler

Yayın Tarihi:

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Engin Özkoç’un katılacağı ‘Kılıçdaroğlu Doktrini Anadolu İle Buluşuyor’ programı Adapazarı Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.
 
Kılıçdaroğlu Doktrini Anadolu ile Buluşuyor programı CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Parti Meclisi Üyesi Umut Akdoğan, Parti Meclisi ve İstanbul Milletvekili Yunus Emre ve Parti Meclisi Üyesi Ayça Taşkent’in katılımıyla Adapazarı Kültür Merkezinde yapılacak. 9 Kasım Çarşamba günü gerçekleştirilecek olan program saat 15.00’te başlayacak.
 
Yapılacak olan program hakkında bilgiler veren ve vatandaşları programa davet eden CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, “Türkiye Cumhuriyetinin 100. yılına doğru giderken tarihi bir seçimde büyük sorumluluklar hepimizin omuzlarında. Millet masasında zenginleşen fikriyatımızın Çankaya Köşkü’nden tüm ülke sathına yayılması ise en büyük arzumuz. Anlayışımızın, kararlılığımızın örgütümüz, tabanımız ve bizi seçmeye kararlı seçmenlerimizce bir kez daha anımsanması gerekir. Bu toplantıların amacı birlikte motivasyonumuzu arttırmak, güçlü argümanlarımızı bir kez daha ortaya koymaktır. İnanıyoruz ki bu çalışma sonunda kadrolarımız, kararsız veya bizim yeterince kendimizi anlatamadığımız seçmenlere daha inançlı ve donanımlı gidecektir” dedi.
- REKLAM -
spot_img

Sakarya’nın yeşilini korumak için eğitim verilecek

Büyükşehir Belediyesi ve Orman Mühendisleri Odası ortaklığında kent içi alanlarda kamu personellerine ve orman mühendislerine budama tekniği eğitimi verilecek....