Salı, Kasım 29, 2022
spot_img

SATSO’nun yeni meclis ve komite üyeleri belli oldu

Sakarya
kapalı
9.1 ° C
9.1 °
9.1 °
74 %
0.6kmh
100 %
Pts
9 °
Sal
13 °
Çar
15 °
Per
17 °
Cum
17 °
Diğer Haberler

Yayın Tarihi:

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nda seçim heyecanı yaşandı. Oda üyeleri toplam 34 meslek komitesinde önümüzdeki 4 yıl için kendilerini temsil edecek isimleri belirledi. Katılımın yoğun olduğu seçimlerde, 224 komite üyesi ve 95 meclis üyesi seçildi.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Meslek Komiteleri ve Meclis Üyeleri seçimleri Pazartesi günü saat 09:00 itibariyle başladı. Seçimler saat 17:00 de son buldu. SATSO Hizmet Binası’nda toplam 20 sandıkta gerçekleşen organ seçimlerinde kesin olmayan sonuçlara göre 2022-2026 yılları arasında görev yapacak meclis ve komite üyeleri belli oldu.

Kesin olmayan seçim sonuçlarına göre 34 meslek grubundan çıkan listeler şu şekilde:

  • 1.MESLEK GRUBU ADAY LİSTESİ (MAVİ LİSTE)

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ

KARYA PARK FİDANCILIK SAN.VE TİC.A.Ş.                                                         (MECLİS ASİL ÜYESİ)

ÇELİK KARDEŞLER PET.ZAH.TUR.İNŞ.TAAH.TİC.SAN.LTD.ŞTİ.                      (MECLİS ASİL ÜYESİ)

BAYRAM ALI ÇATALBAŞ                                                                                          (MECLİS ASİL ÜYESİ)

SAPANCA PEYZAJ MİMARLIK İNŞ.TİC.LTD.ŞTİ.                                                   (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

ÖZBAHAR TARIM GIDA OTO.İNŞ.DAY.TÜK.MAL.PAZ.TİC.SAN.LTD.ŞTİ.         (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

KARAKULLUKÇU FINDIK VE TAR.ÜRÜN.İNŞ.NAK.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.               (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

MEHMET DİNLER-DİNLER TİCARET

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ

PİRİMOĞLU ZİRAİ ALET-MAK.MÜH.HİZ.TOH.YEM SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

AHMET HUN-HUN TİCARET

ST TASARIM YAPI PEYZAJ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

YOLCU KARDEŞLER TARIM ÜRÜN.GIDA İNŞ.NAK.TİC.SAN.LTD.ŞTİ.

METİN KIRIK-KIRIKOĞULLARI TİC.OTO FREN MAL. FREN SERVİSİ-ZAHİRE ŞUBESİ

ÖNDER DEMİRCİ-DEMİRCİ KARDEŞLER FINDIK TİCARETİ

SERHAT İNCE

  1. MESLEK GRUBU (SARI LİSTE)

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ :

GENÇLER İNŞAAT TAAH.SAN.TİC. A.Ş.                                                                               (MECLİS ASİL ÜYESİ)

DÜNYALAR ASFALT YOLYAPI SAN.TİC.LTD.ŞTİ. İKİZCE ŞUBESİ                                   (MECLİS ASİL ÜYESİ)

AKİF MERMER SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.                                                                    (MECLİS ASİL ÜYESİ)

MEHMET KAMER YILMAZ                                                                                                      (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

SİVİŞOĞLU KARDEŞLER HAZIR BETON SAN.TİC.LTD.ŞTİ.                                             (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

TOKER BOMBELİ CAM AYNA İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.                                                         (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

OCAKLAR MADENCİLİK İNŞ.NAK.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ

MYF MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

SB ŞÖMİNE BARBEKÜ İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

ACAR BETON YAPI ELEMANLARI SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

KARDEŞLER ALÜMİNYUM PVC KAPI İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ YEŞİLTEPE ŞUBESİ

ERKA KUM OCAĞI MADENCİLİK İNŞ.TİC.SAN.LTD.ŞTİ.

KOL YOL PETROL MADENCİLİK İNŞ.TAŞ.TİC.SAN.LTD.ŞTİ.

ADA CİTY YAPI A.Ş.

  • 3. MESLEK GRUBU (MAVİ LİSTE)

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ:

ÖZPAŞ MAĞAZACILIK A.Ş.                                                                                      (MECLİS ASİL ÜYESİ)

SELİ KAYNAK VE MEY. SULARI İŞL. SAN. TİC. A.Ş.                                            (MECLİS ASİL ÜYESİ)

MORGÜL GIDA TEM. MAD. PAZ. TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.                                   (MECLİS ASİL ÜYESİ)

BEYGIDA GIDA MAD. TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.                                                      (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

ÇOLAKOĞLU TEMİZLİK MLZ. GID. TEKS. HAY. VE SÜP. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

MB YILMAZLAR GIDA ÜRN. PAZ. TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.                                  (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

UYAR TİCARET GID. VE TEM. İHT. MAD. SAN. TİC. A.Ş.

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ:

ATALAR PETROL AKARYAKIT MAD. GID. TAAH. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

KARASU ÖZMAR GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

İLERİN GRUP GIDA TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.

ATİLA BÜLENT GÜRLER GIDA MAD. TİC. LTD. ŞTİ.

ALTUNLAR GIDA TEM. İNŞ. TUR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

SUSA GIDA MADDELERİ PAZ. TİC. A.Ş.

LATİFE ÇAKMAK ADA ÇAKMAK KURUYEMİŞ

  • 4. MESLEK GRUBU (AÇIK MAVİ LİSTE)

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ;

YÜKSELİŞ TAVUKÇULUK VE ZAHİRECİLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ    (MECLİS ASİL ÜYE)

ŞEN PİLİÇ GIDA SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ                                                                         (MECLİS ASİL ÜYE)

ARİF OMU İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ                           (MECLİS ASİL ÜYE)

GÜREŞ TAVUKÇULUK GIDA TURİZM İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTI.               (MECLİS YEDEK ÜYE)

ÖZMERT ET VE ET ÜRÜNLERİ BESİCİLİK GIDA YEM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ               (MECLİS YEDEK ÜYE)

GÜNDÜZ TAVUKÇULUK NAKLİYAT TİCARET VE SANAYİ LTD.ŞTI.                                               (MECLİS YEDEK ÜYE)

KAVAKOĞLU HAYVANCILIK TARIM VE GIDA HAFRİYAT NAKLİYAT İNŞAAT SANAYİ TİCARET LTD.ŞTI.

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ:

AKYILDIZLAR ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI TAVUKÇULUK NAKLİYAT HAFRİYAT İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

SAKARYA GIDA ENDÜSTRİSİ VE TİCARET A . Ş .

STG AGRO TARIM GIDA YEM ÜRETİM PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

KAVAKLILAR SO~UK HAVA DEPOSU VE TAVUK ÇIFTLL~I SANAYİ VE TİCARET PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ

GNR TAVUKÇULUK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

KARAKAŞ ET VE ET ÜRÜNLERİ HAYVANCILIK TARIM ÜRÜNLERİ TAŞIMACILIK HİZMETLERİ SAN.VE TIC.LTD . ŞTI.

ERSER HAYVANCILIK TAŞIMACILIK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

  • 5. MESLEK GRUBU (TURUNCU LİSTE)

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ:

GÜLÜMSE YEMEK GIDA HAYVANCILIK İNŞAAT TURİZM İTH . İHR . SAN. VE TİC . LTD. ŞTİ.               (MECLİS ASİL ÜYESİ)

TEPEDEKİ ÇİMENLİK KAFE VE RESTORAN TİC . LTD. ŞTİ.                                                                           (MECLİS ASİL ÜYESİ)

GÖKHAN TİRYAKİ(MECLİS ASİL ÜYESİ)

GUNS TURİZM VE CAFE RESTAURANT İŞLETMELERİ A. Ş .                                                         (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

SSK YAZJLIM TURİZM SANAYİ VE TİC . LTD. ŞTİ.                                                                            (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

AK AY TURİZM NAKLİYAT YEMEKÇİLİK AKARYAKIT ORMAN ÜRÜNLERİ SAN.VE TİC . LTD. ŞTİ. (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

ŞAHESER ET PİLİÇ GIDA VE YEMEKÇİLİK TİC . SAN. L TD. ŞTİ.

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ:

TEVAZU YEMEK VE GIDA SANAYİ TİC . LTD. ŞTİ.

AHMET CEMAL TERZİ EMİRGAN SÜTİŞ ŞUBESİ

A DİAMOND THE RESORT SPA SAPANCA OTEL LTD. ŞTİ.

VİLDAN DEMİR – SASA HARMANLIK RESTAURANT

8KG RESTAURANT İŞLETMECİLİĞİ GIDA SAN. VE TİC . A. Ş .

ADA ÖZNUR YEMEK TEMİZLİK BİLİŞİM TURİZM TAŞIMACILIK SAN. VE TİC . LTD. ŞTİ.

ÇİZEMUA TURİZM OTELCİLİK TİC . LTD. ŞTİ.

  • 6. MESLEK GRUBU (TURUNCU LİSTE)

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ

PANORAMA TEKSTİL TURİZM BASIN YAYIN MUZIK SANAYİ VE TIC. LTD. ŞTI            (MECLİS ASİL ÜYESİ)

RYN TEKSTİL İÇ VE DIŞ TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ                                                         (MECLİS ASİL ÜYESİ)

KEREM ORME VE TEKSTİL URUNLERI SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTI.                                 (MECLİS ASİL ÜYESİ)

HAKE PAPUÇCU AYAKKABICILIK PAZARLAMA SAN. VE TIC. LTD. ŞTİ.                        (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

SALMAN TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ                                               (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

ARKAN İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ                                                                    (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

MC SPOR İNŞAAT MALZEMELERİ TEKSTİL İTHALAT İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ :

ŞEKERLER TEKSTİL OTOMOTİV GIDA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

SERAP KULOGLU

LEVENT TEKIRDAG

LOOTUS TEKSTİL İTHALAT İHRACAT DANIŞMANLIK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

GHD TEKSTİL TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ . . .

DİLEK İLİK

MUSTAFA KAYA

  • 7. MESLEK GRUBU (MAVİ LİSTE)

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ:

BİLGEN DOĞALGAZ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.                                                                       (MECLİS ASİL ÜYESİ)

EMRAH TETİK                                                                                                                           (MECLİS ASİL ÜYESİ)

ECOTERM-TESMAK DOĞ. MÜH. TES. TAAH. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ.                             (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

MS DELTA TEKNİK MÜH. MEK.TES.İNŞ.TAAH.SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.                             (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

ALFA MEKTES MÜH. PRO. ENERJİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ:

SAKARYA MARMARA ISI İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ

ENSAR MEMİŞOĞLU – SAHİL DOĞALGAZ

HALİT PARLAR – PARLAR ISI

BMA ISITMA SOĞ. SİS. DOĞ. LPG TEK. SER. HİZ. ELEK. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ

SERKAN ARTAR

  • 8. MESLEK GRUBU (BEYAZ LİSTE)

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ:

KARACALAR GRUP HALI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.                                                                              (MECLİS ASİL ÜYESİ)

KESKA KESTANE KARDEŞLER MOBİLYA KONFEKSİYON KUYUMCULUK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. (MECLİS ASİL ÜYESİ)

SÜRMENELİ MOBİLYA İNŞ. TAAH. TURİZM. OTOMOTİV SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

TEKA MOBİLYA TIC. VE SAN. LTD. ŞTI.                                                                                              (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

DYNAMIC YAPI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. SERDİVAN ASEM ŞUBESİ

MESLEK KOMİTESİ YEDEK UYELERI :

SAKARYA AKSU HALICILIK TIC. LTD. ŞTI.

YAKUTLAR MOBİLYA SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

ÜÇYILDIZ MOBİLYA İMALAT İTHALAT İHRACAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

TARZ KİLİM HALI TEKSTİL MOBİLYA SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

ERKAN DELİ

  • 9. MESLEK GRUBU (MAVİ LİSTE)

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ:

YAKUP YILMAZ DAV. TÜK. MALL. TEKS. İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.             (MECLİS ASİL ÜYESİ)

ALTIN ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ TİC. SAN. LTD. ŞTİ.           (MECLİS ASİL ÜYESİ)

ALAYLI DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.         (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

ÖNKA ÖNER KARDEŞLER MOB. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.      (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

KARASU TOPAL KARDEŞLER DAV. TÜK. MALL. İTH. İHR. TİC. LTD. ŞTİ.

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ:

BİLAL DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

ŞAHİN KERESTECİLİK İNŞ. DAV. TÜK. MALL. İÇ VE DIŞ TİC. SAN. LTD. ŞTİ.

YILDIRIM ELEKTROTEKNİK LİMİTED ŞİRKETİ

BEŞİKÇİOĞLU DAV. TÜK. MALL. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

SABİD DAV. TÜK. MALL. BASIN YAYIN İNŞ. OTOMOTİV PAZARLAMA SAN. VE TİC. A.Ş.

  • 10. MESLEK GRUBU (MAVİ LİSTE)

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ:

KNS OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ     (MECLİS ASİL ÜYESİ)

BERSİS ELK. MÜH. ELEKTR. TELEKOM. MEKANİK TEKSTİL İNŞ. GIDA HAF. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.  (MECLİS ASİL ÜYESİ)

MEPSA MAKİNE ELEKTRİK PLASTİK ELEKTRİK ÜRETİM DAĞITIM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.                (MECLİS ASİL ÜYESİ)

BUDAKSAN ELEKTRİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ         (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

KORG AYDINLATMA MÜH. MEKANİK ELK. ELEKTR. TAS. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.             (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

2K WELDİNG TEKNOLOJİ MAK. İMALAT MÜH. TAAH. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.              (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

FATİH KURU – TORCİA AVİZE VE AYDINLATMA

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ:

YEKTAMOT MOTOR TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

İNOVAR ARGE MÜHENDİSLİK VE TASARIM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ÖZBAĞDATLI ENERJİ TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ADA BERRAK ENDÜSTRİYEL ELEKTRİK MAKİNA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

UZMAN KABLO TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

BKV ENERJİ TAAHHÜT ELEKTRİK MALZEMELERİ PAZARLAMA VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

SERCAN ERCAN – ERCAN ELEKTRONİK

  • 11. MESLEK GRUBU (BEYAZ LİSTE)

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ:

AHMET SERBES KUYUMCULUK VE EV AKS. LTD. ŞTİ         (MECLİS ASİL ÜYESİ)

MURAT ÖZTÜRK                                                                         (MECLİS ASİL ÜYESİ)

  1. PLATİN KUYUMCULUK VE ALTIN TİC. LTD. ŞTİ                 (MECLİS ASİL ÜYESİ)

54 KARAT KUYUMCULUK MÜCEVHERAT VE HED. EŞYA LTD. ŞTİ                  (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

SERHAT GÜNEY                                                                         (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

FAHRİ YETER                                                                               (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

KESER AV SPOR VE SİLAH PAZ. SAN. TİC. ŞTİ.

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ:

ŞENOL YURTÇU

ZUHAL DÜNYA

SEMİH YÜKSEL

ODABAŞ KUYUMCULUK SAN. TİC. LTD. ŞTİ

TAŞCAN KUYUMCULUK SAN. TİC. LTD. ŞTİ

ASYA TURAN KUYUMCULUK VE ALTIN TİC.

NİHAL ÖZATA

  • 12. MESLEK GRUBU (PEMBE LİSTE)

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ:

MURAT GÜLER                                                                            (MECLİS ASİL ÜYESİ)

YAVUZ KAĞIT AMBALAJ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.                   (MECLİS ASİL ÜYESİ)

ZAFER BEKDEMİR                                                                      (MECLİS ASİL ÜYESİ)

YILKO GRAFİK MAT. AMB. REK. ELEKT. ELEKTRO. GIDA TURZ. İNŞ. VE SAN. LTD. ŞTİ.                (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

PAK AJANS RADYO TEL. HABER. VE REKLAM YAPIM A.Ş. (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

ZENHAS MULTİMEDYA BİLİŞİM SAN. TİC. LTD. ŞTİ.             (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

HENDEK OFSET MAT. AMB. BAS. YAY.KAĞIT KIRT. İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ:

HÜSEYİN ZAYİD YAZAROĞLU

ALİ NALÇAK

MEDYAMAVİ TEKNOLOJİ HABERLEŞME TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.

BEMAY KİTAP KIRTASİYE YAY. DAĞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

TARZ MEDYA REKLAM PRODÜK. WEB TV. FİLM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

YUNUS EMRE AKGÜNLER

SELYA KAĞITÇILIK REK. ELEKT. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  • 13. MESLEK GRUBU (BEYAZ LİSTE)

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ:

ARTOK GAZ MAKİNA HIRDAVAT PETROL ÜRÜNLERİ İNŞAAT TAAHHÜT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ                             (MECLİS ASİL ÜYESİ)

ADAYAPI İNŞAAT MALZEMELERİ AKARYAKIT GIDA OTOMOTİV TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ASİL ÜYESİ)

KMZ KORKMAZ İNŞAAT MÜHENDİSLİK TURİZM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ               (MECLİS ASİL ÜYESİ)     

ECE İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ SAKARYA ŞUBESİ                   (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

ADİNSA YAP! MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ                                          (MECLİS YEDEK ÜYESİ) 

BES AYDINLAR YAPI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ                                                         (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

YEŞİLYURT İNŞAAT LİMİTED ŞİRKETİ      

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ

KAHVECİLER GRUP İNŞAAT YAP! SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

AS-ÇAKMAK ELEKTRİK İNŞAAT NAKLİYE TURİZM VE HAYVANCILIK

İTHALAT İHRACAT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

ÇATALBAŞOĞLU İNŞAAT MALZEMELERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

RÜSTEM TANER BAŞOĞLU – BAŞOĞLU TİCARET

ÖMER FARUK GÜNEŞ ADA LALE İNŞAAT DEKORASYON

DAYIOĞLU KARDEŞLER İNŞAAT YAP! ELEMANLAR! VE DEKORASYON

TEMİZLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

NOKTA RULMAN HIRDAVAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

  • 14. MESLEK GRUBU (BEYAZ LİSTE)

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ:

ÇAKIR ÇELİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. (MECLİS ASİL ÜYESİ)

KAYASAN METAL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. (MECL.İS ASİL ÜYESİ)

YILMAZ TRAKTÖR VE ZİRAAT MAKİNALARI TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ. (MECLİS ASİL ÜYESİ)

HASKÖRÜ TARIM MOTORLU ARAÇLAR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

CR İŞ MAKİNAIARI SAN. TİC. LTD. ŞTİ. (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

SMH GERİ DÖNÜŞÜM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

GÖKTAŞ TARIM MAK. TRAKTÖR İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ

HAS OTOMOTİV KUYUMCULUK TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.

CUMALİ NİĞDELİOĞLU

ÇAKIR ENDÜSTRİ ÇELİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

DELLA PLASTİK AMBAW SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

GELİŞİM HURDACILIK METAL SAN. VE NAK. TİC. LTD. ŞTİ.

SAKARYA ADAMETAL PLASTİK SAN. VE TİC. A.Ş.

ERGÜN BOZKURT

  • 15. MESLEK GRUBU (BEYAZ LİSTE)

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ

ŞAKARLAR AMBALAJ VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ               (MECLİS ASİL ÜYESİ)

NİHAT NAMA- NAMA MEDİKAL                    (MECLİS ASİL ÜYESİ)

BEKTEM TEMİZLİK ÜRÜNLERİ TİCARET VE SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ        (MECLİS ASİL ÜYESİ)

ALLIANCE HEALTHCARE ECZA DEPOSU ANONİM ŞİRKETİ SAKARYA ŞUBESİ          (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

ÖZEL HİLAL AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ               (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

ETS UZMAN KİMYA SANAYİ ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ VE BAKIM KİMYASALLAR! TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ            (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

KANATLI VET VETERİNERLİK TARIM HAYVANCILIK GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ

BEN VE AİLEM PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK REHABİLİTASYON MERKEZİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

CLS LABORATUAR SİSTEMLERİ MEDİKAL TIBBİ ÜRÜNLER GIDA TEMİZLİK TURİZM İÇ VE DIŞ TİCARET PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ

E GNCVET VETERİNERLİK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

ÖZEL ESRA AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ.

RIDVAN KANDAZ – UZAY MEDİKAL

ŞAKARLAR DIŞ TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

YÜKSEL ATİK SEVİM KOZMETİK

  • 16. MESLEK GRUBU (MAVİ LİSTE)

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ:

AYHAN AKDAĞCI -SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ-           (MECLİS ASİL ÜYESİ)

SAKARYA CEBECİ SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ         (MECLİS ASİL ÜYESİ)

ZAFER YILDIRIM TEZ SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ    (MECLİS ASİL ÜYESİ)

MUTLU EŞME · SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ                 (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

SİGORTAMBENİM SİGORTAARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ           (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

ALİ ESEN SİGORTA ARACIUK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ           (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

S.S. SÖĞÜTLÜ ESNAF VE SANATKARLAR KREDİ VE KEFALET KOOPERATİFİ

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ

SAKARYA SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

ELİTLER SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

EVO SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

GÖNÜL KARDAŞ SİGORTA ARACIUK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

YASEMİN AKBAŞ SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

MONO İDEA SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

HASAN EMANET SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

  • 17. MESLEK GRUBU (SARI LİSTE)

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ:

BORTEK MÜHENDİSLİK ELEKTRİK SAN. VE TİC. AŞ.           (MECLIS ASİL ÜYESİ)

KARAÇAM INŞAAT HAFRIYAT MADENCILİK TASIMACILIK OTOMOTIV SAN. VE TIC. LTD. ŞTİ. (MECLIS ASİL ÜYESİ)

S.S.SAHIL YOLU KARASU KUÇUK SANAYI SITESI YAPI KOOPERATİFİ         (MECLIS ASİL ÜYESİ)

MODEL ÇELİK YAPI PEYZAJ  INSAAT TAAHHUT VE OTOMOTIV SAN. VE TIC. LTD. STI. (MECLIS YEDEK UYESI)

YASAR VINÇ SAN. VE TIC. LTD. STI. ( MECLIS YEDEK ÜYESI)

ADAÇAG İNÇAAT EGITIM TURİZM İÇ VE DI$ TİCARET LTD. STI. (MECLIS YEDEK ÜYESİ)

BT DOGUS INÇAAT GAYRİMENKUL SAN. VE TIC. LTD. STI.

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ

CSR ENERJİ YATIRIM MÜHENDISLIK SAN. VE TIC. LTD. §TI.

ERTA DEKORASYON INÇAAT TICARET A.S.

MEHMET SOYTURK

OZCAN YARMA

S.S SAKARYA GERİ DÖNÜŞÜMCÜLER TOPLU ISYERI YAPI KOOPERATIFI

SEM ÇELIK KONSTRÜKSİYON İNSAAT SAN. VE TIC. LTD. STI.

İDEAL KAPI SİSTEMLERİ SAN. VE TIC. LTD. $TI.

  • 18. MESLEK GRUBU (MAVİ LİSTE)

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ:

HAKAN ARTUL   (MECLİS ASİL ÜYESİ)

İSTOÇ MÜHENDİSLİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.               (MECLİS ASİL ÜYESİ)

SAKARYA BİLGE İNŞ. YAPI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.                             (MECLİS ASİL ÜYESİ)

ERGÜL MÜH. MİM. İNŞ.TAAH. İNŞ. MALZ. TİC. SAN. LTD. ŞTİ.           (MECLIS YEDEK ÜYESİ)

EMRE YILMAZ YAPI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.             (MECLIS YEDEK ÜYESİ)

ADA ATAY MÍM. MÜH. İNŞ. TAAH. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.   (MECLIS YEDEK ÜYESİ)

PAKER TASARIM YAPI MIM. İNŞ. BİLG. MÜH. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ:

MİNE MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK HİZ. LTD. ŞTİ.

OSMANLI TUĞRA YAPI DENETİM LTD. ŞTİ.

ÇARK YAPI DENETİM LTD. ŞTİ.

GÜNDOĞDU GRUP HARITA ASF. YOL YAPI İNŞ. TAAH. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

ENN İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

EPAS MÜH. MÜŞ. İNŞ. TAAH. İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

BERKEL ELEKTRİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  • 19. MESLEK GRUBU (MAVİ LİSTE)

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ:

ATAN KARDEŞLER TURİZM TAŞIMACILIK TİC. LTD. ŞTİ.     (MECLİS ASİL ÜYESİ)

SAKARYA CAN LOJİSTİK TAŞ. TUR. TİC. VE SAN. A.Ş.        (MECLİS ASİL ÜYESİ)

SAKARYA VİB OTOBÜSÇÜLER MOT. TAŞ. KOOP. (MECLİS ASİL ÜYESİ)

AYTUR TURİZM TAŞIMACILIK TİC. LTD. ŞTİ.           (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

SAKARYA ASILTUR SEY. TAŞ. HİZM. TUR. TİC. LTD. ŞTİ.    (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

EVİN TAŞIMACILIK TİC. A.Ş.          (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

AHMET AYDINOĞLU ASTUR OTOBÜS YAZEHANE İŞLETMECİLİĞİ

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ:

DAYIOĞLU NAKLİYAT VE TİC. LTD. ŞTİ.

S.S. 79 NOLU HANKOOP 2. ORGANİZE SAN.BÖL TIRCILAR VE MOTORLU TAŞ. KOOP

SAKARYA GÜVEN TURİZM TAŞ. HİZM. GIDA EMLAK MOT ARAÇLAR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

ÇİZGİ SEYAHAT DANIŞMANLIK TURİZM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

HCA LOJİSTİK OTOMOTİV PETROL İNŞAAT TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.

ONUR TAN TURİZM SEYAHAT ORGANİZASYON HİZ. TİC. LTD. ŞTİ.

ADA GÜNDÜZ TURİZM SERVİS SEYAHAT ACENTESİ TİC. LTD. ŞTİ.

  • 20. MESLEK GRUBU (BEYAZ LİSTE)

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ:

ÖZ-NİDA PETROL VE PETROL ÜRÜNLERİ PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ               (MECLİS ASİL ÜYESİ)

ERENKAR İNŞAAT ENERJİ LİMİTED ŞİRKETİ          (MECLİS ASİL ÜYESİ)

ŞİRİNAT PETROL ÜRÜNLERİ OTOMOTİV  İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ               (MECLİS ASİL ÜYESİ)

BESİM KIRATLI KIRATLIOĞULLARI AKARYAKIT      (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

KOCAALİ KİRMANOĞLU TURİZM VE AKARYAKIT   TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ            (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

ATL PETROL ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ              (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

GÜNDOĞAR PETROL ÜRÜNLERİ MOBİLYA KUYUMCULUK İNŞAAT TAAHHÜT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ:

SAKARYA YAMAN MADENCİLİK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ÖZÇİFTÇİ ÇARK PETROL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

KÜÇÜKAĞA PETROL VE ENERJİ ÜRÜNLERİ PAZARLAMA NAKLİYAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

SÜMEROĞLU KUYUMCULUK NAKLİYE AKARYAKIT GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ AKARYAKIT ŞUBESİ

3E AKARYAKIT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

EMPA PETROL ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

SEFALİ AKARYAKIT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

  • 21. MESLEK GRUBU (BEYAZ LİSTE)

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ:

OTOKUR OTOMOTİV İNŞAAT TURİZM SAN. VE TİC. A.Ş.    (MECLİS ASİL ÜYESİ)

VEDAT YAŞLICA – KAYA TİCARET                             (MECLİS ASİL ÜYESİ)

AHMET HACIEYÜPOĞLU – ÖZTÜRKLER OTOMOTİV            (MECLİS ASİL ÜYESİ)

PLATİN OTOMOTİV AKARYAKIT İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.             (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

ERKAN EMİNOĞLU          (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

TANER BELGE   (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

AKÇAMLAR OTOMOTİV MOTORLU ARAÇLAR TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ

METAY OTOMOTİV TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.

CANAY YEDEK PARÇA TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.

FATİH ALTINDAĞ

COŞKUN FIRAT ÖZKAN – DD MOTORS

ÖZKAN ALTMIŞSEKİZOĞLU – ALTMIŞSEKİZOĞLU OTOMOTİV LASTİK TİCARETİ

LİDER DERMAZ OTOMOTİV SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

SERVET GÜMÜŞ – GÜMÜŞ GALERİCİLİK İNŞAAT TAAHHÜT

  • 22. MESLEK GRUBU (BEYAZ LİSTE)

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ:

YAZAR TAŞIT KOLTUK SAN.TİC. A.Ş.         (MECLİS ASİL ÜYESİ)

SAKARYA VAGON SANAYİ A.Ş.    (MECLİS ASİL ÜYESİ)

ECOPLAS OTOMOTİV SAN.TİC. A.Ş.          (MECLİS ASİL ÜYESİ)

OTOKAR OTOMOTİV VE SAVUNMA SAN.TİC. A.Ş. ARİFİYE FABRİKASI         (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

TIRSAN TREYLER SAN. VE TİC. A.Ş. ADAPAZARI YEDEK PARÇA ŞUBESİ    (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

AK ÇELİK EŞYA İMALAT TAAHHÜT TİC.VE SAN.LTD. ŞTİ.   (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

ALK OTOMOTİV TİC.VE.SAN.LTD. ŞTİ.

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ:

CTS TREYLER SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

TKG ADAPAZARI OTOMOTİV SAN.TİC.AŞ

ER-TEK OTOMOTİV YEDEK PARÇA İMALAT SAN. VE TİC.LTD. ŞTİ.

GÜR-TIR TREYLER VE YEDEK PARÇA İMALAT SAN.TİC.LTD. ŞTİ.

PAKSOY TREYLER VE YEDEK PARÇA İMALAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

DALOĞLU DÖKÜM MAKİNA SAN.TİC.AŞ SAKARYA 1.ORGANİZE ŞUBESİ

METAŞ SAVUNMA SAN.TİC.LTD. ŞTİ.

  • 23. MESLEK GRUBU (MAVİ LİSTE)

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ:

ARMA FİLTRE SİSTEMLERİ SAN VE TİC A.Ş.           (MECLİS ASİL ÜYESİ)

ÜRMAKSAN MAK İNŞ TAAH SAN VE TİC LTD ŞTİ SANAYİ ŞUBESİ   (MECLİS ASİL ÜYESİ)

KİMPA METAL SAN VE TİC LTD ŞTİ            (MECLİS ASİL ÜYESİ)

ÇETİN SERTER  (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

SPS LAZER SAN VE TİC LTD ŞTİ  (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

ADA ISIL İŞLEM METALURJİ SAN VE TİC LTD ŞTİ  (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

ADA KAYA PANEL İNŞ.TAAH. İÇ VE DIŞ TİC. LTD ŞTİ

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ

YCY BİLGE POLİSAJ KAPLAMA METAL İNŞ GIDA İTH İHR SAN VE TİC LTD ŞTİ

NAIM ASLANLAR MAKİNE İMALAT MÜH SAN VE TİC LTD ŞTİ

DDB ÇELİK KALIP ELEMANLARI VE MAKİNA SAN VE TİC LTD ŞTİ

ATASAN METAL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

AGD YAĞMUR OLUKLARI PEYZAJ TUR VE İNŞ SAN TİC LTD ŞTİ

ÖZYAYSAN MAK İMLT DIŞ TİC SAN VE TİC LTD ŞTİ

TEZKAR MAKİNA SANAYİ İNŞAAT PROJE TAAHHÜT TİCARET LTD ŞTİ

  • 24. MESLEK GRUBU (SARI LİSTE)

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ:

TEKİN BAYDAR  (MECLİS ASİL ÜYESİ)

KAREN BRODE SAN TIC. LTD. STİ.             (MECLİS ASİL ÜYESİ)

SAKARYA DOUKAN TEKSTIL ÜRÜNLERİ SAN. TİC. LTD. STİ.            (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

İBBAS TEKSTİL SAN. VE TIC. LTD. STİ.      (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

BAMBİNA TEKSTIL ÜRÜNLERİ KONF. SAN. VE TİC. STİ.

MESLEK KOMITESİ YEDEK ÜYELERİ

AKSPA DANTEL BRODE SAN. VE TIC. A.S.

YUNUS EMRE GÜNDER

BTS BUYUKER TEKSTIL SAN. VE TIC. LTD. STİ.

TOROSLAR TEKSTİL TİC. VE SAN. LTD. STİ.

EMEK İS ELBİSELERİ VE İSGÜVENLIGİ MALZEMELERİ SAN. TİC. LTD. STİ.

  • 25. MESLEK GRUBU (BEYAZ LİSTE)

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ:

ARABACIOĞLU ORMAN ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.               (MECLİS ASİL ÜYESİ)

DASTAŞ DEMİRCİOĞLU AĞAÇ SANAYİ VE TİC. A.Ş.            (MECLİS ASİL ÜYESİ)

İK KOÇAK KERESTE İNŞAAT İÇ VE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. (MECLİS ASİL ÜYESİ)

KOÇAKLAR ORMAN ÜRÜNLERİ İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.       (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

GEYVE ENTEGRE AĞAÇ SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.     (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

ÇAYIR TİCARET GERİ DÖNÜŞÜM SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.    (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

GÜRSOYLAR KERESTE SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ :

BAYRAK AĞAÇ ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

ARİF ARIN ORMAN ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİC. A.Ş. SAKARYA GEYVE ŞUBESİ

  1. ŞAHİN ORMAN ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ.

EKŞİLER PAMUKOVA AĞAÇ SANAYİ İNŞ.TAAH. NAK. TİC. SAN. LTD. ŞTİ.

ADIYAMANLAR ORMAN ÜRÜNLERİ PAKETLEME AMBALAJ SAN. VE TİC. A.Ş.

SÜLEYMANOĞLU ORMAN ÜRÜNLERİ ZAHİRE ZÜCCACİYE İNŞ. GIDA MADDELERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

DOĞAN GÜNEŞ ORMAN ÜRÜNLERİ TİC. SAN. LTD. ŞTİ.

  • 26. MESLEK GRUBU (YEŞİL LİSTE)

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ:

TEVERLER METAL AĞAÇ TEKSTİL SANAYİ VE İNŞAAT TİC. LTD. ŞTİ                                                        (MECLİS ASİL ÜYESİ)

ADALI ÇELİK SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ                                                                                                     (MECLİS ASİL ÜYESİ)

BALIKÇIOĞLU ORMAN ÜRÜNLERİ TİC VE SAN. LTD. ŞTİ.                                                                             (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

TAPPA MOBİLYA VE DEKORASYON TASARIM İMALAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ.                                (MECLİS YEDEK ÜYESİ) 

HAKİMOĞLU MOBİLYA PAZARLAMA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.                                                                       

 MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ:

FORMLAND MOBİLYA ÜRETİM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

SİNAN AKÇAKARA MOBİLYA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

ENİS HAŞİM TEKİN – ARTRAF METAL SANAYİ

SAMİ TURAN YAPI DEKOR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

YURDUSEVEN MOBİLYA TEKSTİL İNŞAAT NAKLİYE GIDA MAKİNE SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  • 27. MESLEK GRUBU (BEYAZ LİSTE)

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ

ÇORUH EKMEKÇİLİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ÇORUH ŞUBESİ                                         (MECLİS ASİL ÜYESİ)

BONCUK PİLİÇ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ                                                                                 (MECLİS ASİL ÜYESİ)

DEMET DEMİRCİOĞLU ET VE SÜT ÜRÜNLERİ TARIM BESİCİLİK PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.            (MECLİS ASİL ÜYESİ)

BETİR GIDA HAYVANCILIK YEM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ                                                    (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

DELLA GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ HENDEK SAKA SU ŞUBESİ                                     (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

GÜNEŞ YAMANLAR TİCARET VE GİDA SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ                                                               (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

İPEKÇİLER UNLU MAMÜLLER ZAHİRECİLİK MADENCİLİK GIDA VE İHTİYAÇ MADDELERİ İNŞ. SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.

 MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ

MAŞERLİ ÇINARLAR UNLU MAMÜLLER VE GIDA LOKANTACILIK BESİCİLİK TAŞIMACILIK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

LA PİTA UNLU MAMÜLLER GIDA İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

FAHRİ KUŞ GIDA İNŞAAT ELEKTRİK NALBURİYE REKLAM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

GÜLBEYAZ YAZ

MİKAİL SİLAH

SAKIZ DONDURMA GIDA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

FARUK BİNGÖL

  • 28. MESLEK GRUBU (YEŞİL LİSTE)

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ:

AHMET KARAPEKMEZ                                                                                                                           (MECLİS ASİL ÜYESİ)

ADA POZİTİF ENERJİ İSG HİZ. DAN. EĞİTİM TİC. LTD. ŞTİ.                                                            (MECLİS ASİL ÜYESİ)

PRO-HES PROJE MÜH. DAN. REK. TAN. VE BİL. HİZ. TİC. LTD. ŞTİ.                                             (MECLİS ASİL ÜYESİ)

ARGENÇ TURİZM SEYAHAT ACENTELİK LTD. ŞTİ.                                                                                         (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

ADAHUKUK DANİŞMANLİK AŞ.                                                                                                            (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

ADAPAZARİ EMLAK GAYRİMENKUL DAN. LTD. ŞTİ.                                                                        (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

JAN-EM ÖZEL GÜVENLİK HİZ. LTD. ŞTİ.                                                                             

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ

SONUÇ GAYRİMENKUL DEĞERLEME VE DAN. AŞ.

ESRA GÜNİKEN GÜNİKEN TEMİZLİK

ERDEM KOÇOĞLU ERKO GRUP GAYRİMENKUL

BURAK SAMED ADAK

POLATSA TEMİZLİK HİZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

TANK İNŞAAT TAAHHÜT SOSYAL HİZMETLER SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

SAVAŞ MESTANLİ EROL TUNA SERBEST MUH. MALİ MÜŞ. LTD. ŞTİ.

  • 29. MESLEK GRUBU (PEMBE LİSTE)

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ

ÖZEL TÜM EĞİTİM HİZZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ                                                          (MECLİS ASİL ÜYESİ)

ADA DORUK EĞİTİM HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ                                        (MECLİS ASİL ÜYESİ)

ÖZEL ŞAHİN MOTORLU TAŞİT SÜRÜCÜLERİ KURSU TURİZM VE İNŞAAT LTD. ŞTİ. (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

EBRU KİRTAŞ                                                                                                                           (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

ADA AYİŞİĞİ EĞİTİM HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ:

ÖZEL İLK HEDEF EĞİTİM HİZMETLERİ TİCARET LTD. ŞTİ.

EMR ÖZEL EĞİTİM VE DANİŞMANLİK HİZMETLERİ TİCARET LTD. ŞTİ.

İZ ÖZEL EĞİTİM KURUMLARİ LTD. ŞTİ.

ÖZEL BEŞYİLDİZ MOTORLU TAŞİTLAR SÜRÜCÜ KURSU LTD. ŞTİ.

ÖZEL MVP PRODİL EĞİTİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

  • 30. MESLEK GRUBU ADAY LİSTESİ (BEYAZ LİSTE)

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ           

CEMRE EKOLOJİK SEBZE MEYVE ÜRN. TARİM GİDA TİC. SAN. LTD. ŞTİ.                   (MECLİS ASİL ÜYESİ)

ALTİNDAŞ YAŞ MEYVE VE SEBZE TUR. HAY. İNŞ. NAK. TİC.VE SAN. LTD. ŞTİ.          (MECLİS ASİL ÜYESİ)

ŞENKARDEŞ GİDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.                                                                                        (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

ALİ KABACAOĞLU                                                                                                                   (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

MESUT KİNALİ

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ

ÖZDEM BATİŞ

GÖKHAN HASAN ÇUHADAR

COŞKUN YAŞAR

ANİL CANVEREN

MUSTAFA CANBAZ

  • 31. MESLEK GRUBU (SARI LİSTE)

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ           

TELEMARKET ELEKTRONİK İNŞAAT TELEKOMİNİKASYON OTOMOTİV TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ASİL ÜYESİ)

ESBİ BİLİŞİM VE TELEKOMÜNİKASYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ                                                     (MECLİS ASİL ÜYESİ)

DEMSAN BESİCİLİK ELEKTRONİK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ                                            (MECLİS ASİL ÜYESİ)

ÇİZGİ GRUP GİDA TEMİZLİK İNŞAAT NAKLİYE TELEKOMÜNİKASYON TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS YEDEK ÜYESİ)              

ENES SEVİNDİK                                                                                                                                                                    (MECLİS YEDEK ÜYESİ)                                                            

BATİ GSM DİŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ                                                                                                                       (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

ŞENOL SİLİNMEZ

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ

SAKARYA LİDER İLETİŞİM SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ARGEDE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

CORNER İLETİŞİM TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

AHMET NEZİHİ ÖZER – NİYAN YAZİLİM

ÜÇ KARE BİLİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

AKSİYON TEKNOLOJİ HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ SAKARYA ŞUBESİ

YUNUS KUTAL -KARTAL BİLGİSAYAR

  • 32. MESLEK GRUBU (BEYAZ LİSTE)

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ

ÇOKAY AMBALAJ VE PLASTİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ                                             (MECLİS ASİL ÜYESİ)

ŞAHİNPEN YAPİ ELEMANLAR! SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ                         (MECLİS ASİL ÜYESİ)

KAHYA REJENERE KAUÇUK LASTİK TOZU İMALATİ EĞLENCE SPOR KOMPLEKSİ ALİŞ VERİŞ MERKEZLERİ İŞLETMECİLİĞİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ                                                                                     (MECLİS ASİL ÜYESİ)

ORİGAMİ MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ                                   (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

ADA STİL CAM İMALAT İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ        (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

ABDULLAH ÇİÇEK                                                                                                                   (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

AKPLAST ENJEKSİYON PLASTİK ÜRÜNLER SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

 MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ

BABOON KOZMETİK VE BAKİM ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

SOFT PLASTİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

HÜSEYİN BAYRAKTAR

PRESTİJ SÜNGER VE KİMYASAL MALZEME ÜRETİM PAZARLAMA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ADA YİLMAZ PVC ALÜMİNYUM İSİ CAM SİSTEMLERİ İNŞAAT VE NAKLİYE SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ALYA DÖKÜM SANAYİ VE ENDÜSTRİYEL MİNERALLER ANONİM ŞİRKETİ

TUZLUOĞLU KİMYEVİ MADDE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

  • 33. MESLEK GRUBU (MAVİ LİSTE)

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ

FGİ KAPİ VE YÜKLEME TEKNOLOJİLERİ A.Ş.                                                                    (MECLİS ASİL ÜYESİ)

PEYMAK GİDA VE SÜT ENDÜSTRİSİ MAKİNALARİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.                   (MECLİS ASİL ÜYESİ)

KAR METAL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.                                                                                     (MECLİS ASİL ÜYESİ)

TİO OTOMASYON SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.                                                                           (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

O UZHAN ŞİMŞEK – ORLİF MAKİNA –                                                                                   (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

DALO LU MÜHENDİSLİK MAKİNA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.                                                 (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

ARMİNOKS MAKİNA İMALATİ PAZARLAMA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.                

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ

 KAPLAN HELEZON BANT SİSTEMLERİ VE TARİM MAKİNALARİ İMALAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

AYAZDAĞİ İNŞAAT SOOUTMA TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.

GÖKTU TOZAN TOZAN LİFT ASANSÖR TURKRED REDÜKTÖR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

KANTEC OTOMASYON SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

NEODTG BASKİ TEKNOLOJİLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.

ANFİ PAKETLEME TEKNOLOJİLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  • 34. MESLEK GRUBU (BEYAZ LİSTE)

MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELERİ

EKŞİZADE İNŞAAT GİDA TURİZM SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.                                  (MECLİS ASİL ÜYESİ)

ŞÜKRÜ KİLİÇ                                                                                                             (MECLİS ASİL ÜYESİ)

BURAK ERKEN                                                                                                          (MECLİS ASİL ÜYESİ)

ADA ARS PETROL TURİZM OTOMOTİV İNŞAAT TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.        (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

ZNG TAAHHÜT YAPİ İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.                                         (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

TOK CİTY İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.                                                            (MECLİS YEDEK ÜYESİ)

ADAYHA DAVUTOĞULLARİ İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.                            

MESLEK KOMİTESİ YEDEK ÜYELERİ

KH OSMANOĞLU İNŞAAT SAN. VE TİC. A.Ş.

BİLGÖR İNŞAAT SAN. VE TİC. A.Ş.

SERDAR KARANFİL

SAKARYA ÜÇ KARDEŞLER İNŞAAT TURİZM İTHALAT İHRACAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

EFE BÜYÜKKAYA İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

MAKSUT ALTUN – SAKARYA ALTUNLAR YAPİ İNŞAAT VE TAAHHÜT

YUNUS LAÇİN – ADA SAMED İNŞAAT –

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nın yeni meclisinin en erken Perşembe günü toplanıp, yönetim kurulu ve başkanını seçmesi bekleniyor.

- REKLAM -
spot_img

Sakarya’nın yeşilini korumak için eğitim verilecek

Büyükşehir Belediyesi ve Orman Mühendisleri Odası ortaklığında kent içi alanlarda kamu personellerine ve orman mühendislerine budama tekniği eğitimi verilecek....