Salı, Kasım 29, 2022
spot_img

Yavuz: Dijitalin Kullanılmasında Ak Parti Lokomotif Oldu

Sakarya
kapalı
9.1 ° C
9.1 °
9.1 °
74 %
0.6kmh
100 %
Pts
9 °
Sal
13 °
Çar
15 °
Per
17 °
Cum
17 °
Diğer Haberler

Yayın Tarihi:

AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz “Dijitalin, yapay zekânın ve yazılımın siyasi platformlarda kullanılması noktasında AK Parti, lokomotif oldu, olmaya da devam edecek. Hem de daha güçlü şekilde.” dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Sakarya İl Başkanlığı’nda, AK Parti Bilgi ve İletişim Teknolojilerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ömer İleri ile ‘Dijital Çağın Sunduğu İmkânlar’ temalı toplantıda bir araya geldi.

Toplantı sonrası sosyal medya hesabından paylaşım yapan Yavuz “Bugün, Bilgi ve İletişim Teknolojileri Başkanımız Ömer İleri beyle birlikte güzel bir çalışma yaptık. Dijital çağın sunduğu imkânlardan istifade etme ve teknolojinin sunduğu yeni araçları kullanma anlamında neler yapabileceğimiz konusunda fikir alışverişinde bulunduk.” diye kaydetti.

AK Parti’nin ilklerin ve yeniliklerin partisi olduğunu ve dijitalin siyasi arenada kullanımı konusunda da öncü olduğunu belirten Genel Başkan Yardımcısı Yavuz “İlklerin ve yeniliklerin partisi olan AK Parti bu konuda da öncü olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Dijitalin, yapay zekânın ve yazılımın siyasi platformlarda kullanılması noktasında AK Parti, lokomotif oldu, olmaya da devam edecek. Hem de daha güçlü şekilde.” dedi.

Toplantıya, Yurtdışından Sorumlu Seçim İşleri Başkan Yardımcısı ve Adıyaman Milletvekili Fatih Toprak ile Bilgi ve İletişim Teknolojileri Başkan Yardımcısı Selçuk Sümer ve iki birimin teknik ekibi katıldı.

- REKLAM -
spot_img

Sakarya’nın yeşilini korumak için eğitim verilecek

Büyükşehir Belediyesi ve Orman Mühendisleri Odası ortaklığında kent içi alanlarda kamu personellerine ve orman mühendislerine budama tekniği eğitimi verilecek....