Cuma, Ekim 7, 2022
spot_img

‘Hedef kaçakçılığı sıfıra indirmek’

Sakarya
kapalı
15.2 ° C
15.2 °
15.2 °
86 %
1.6kmh
100 %
Cum
16 °
Cts
16 °
Paz
18 °
Pts
22 °
Sal
22 °
Diğer Haberler

Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan ve yönetimi, Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü’nden Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Selçuk Doğuş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Sakarya Emniyet Müdürlüğü ile odanın işbirliğinin yeni dönemde de kuvvetlenerek süreceğini belirten Oda Başkanı Akdardağan, “Şehrin esnafları olarak emniyet teşkilatımızın önemini biliyor ve her zaman destekçi olduğumuzu belirtiyoruz. Şanlıurfa’daki başarılı çalışmalarıyla dikkat çeken ve bir süre önce Sakarya Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Müdürümüz Selçuk Doğuş’a hoş geldiniz demek ve görevinin hayırlı olması temennisinde bulunmak istedik. Müdürümüze, esnafımızın beklentileri ve sorunlarımıza olan ilgisi nedeniyle teşekkür ediyor başarılar diliyoruz.” dedi.

Sakarya’da kaçak tütün ve gıda konusunda emniyet güçlerinin yaptığı operasyonları memnuniyet ile karşıladıklarını belirten Başkan Akdardağan, “Emniyet teşkilatımızın esnaflarımızla olan diyalogları ve koordinesi ile şehrimizde çok başarılı çalışmalar yapılmaktadır. Emniyet birimlerimizin kaçak tütün, sigara ve tütün mamulleri ve gıdaya yönelik yaptığı başarılı operasyonları memnuniyetle karşılıyor ve devamını diliyoruz. Yapılan son operasyonlar ile kaçakçılık ilimizde en alt seviyelere kadar gerilemiştir. Hedefimiz ilimizde her yönüyle kaçakçılığı sıfıra indirmektir. Oda yönetimi olarak kaçakçılıkla mücadelemiz konusunda emniyet birimlerimize tam destek vermeye ve işbirliğimizi sürdürmeye devam edeceğiz.” Dedi.

- REKLAM -

Değişen Dünyada Cami ve Fonksiyonları Sempozyumu başladı

SAÜ İlahiyat Fakültesi ev sahipliğinde Sakarya Valiliği, Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Sakarya İl Müftülüğü ve Yunus Emre Camii Vakfı (YECVA)...