Cuma, Eylül 30, 2022
spot_img

Karasu Belediyesi araç filosuna yeni bir araç daha ekledi

Sakarya
açık
26 ° C
26 °
26 °
36 %
0.3kmh
0 %
Cum
33 °
Cts
33 °
Paz
33 °
Pts
21 °
Sal
23 °
Diğer Haberler

Karasu Belediyesi, belediye hizmetlerinde kullanılmak üzere araç filosuna yeni bir araç daha ekledi. Araç filosuna dahil edilen greyder; belediyenin yol açma, yol yapımı işlerinde kullanılacak.

Belediye Başkanı İshak Sarı; “Vatandaşlarımıza sunulan hizmet kalitesini arttırmak ve belediyecilik hizmetlerinin daha etkin yürütülmesini sağlamak amacıyla belediye araç filomuzu güçlendirmeye devam ediyoruz” dedi.

Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde çalışacak greyder, yol açma ve yol yapımının yanında kış mevsimlerinde karla mücadelede de etkin olarak kullanılacak.

Belediye Başkanı İshak Sarı, belediyenin iş makinası filosuna dahil edilen greyder ile ilgili yaptığı değerlendirme; “Hizmetlerimizi daha hızlı bir şekilde gerçekleştirmek için teknik donanımımızı geliştirmeye önem veriyoruz. Bunun için günün şartlarına uygun greyder aracımızı belediyemizin araç filosuna kattık. Greyderimiz yol yapım işlerinde sahada olacak. Görev süremiz boyunca filomuza kazandırdığımız 23. hizmet aracı oldu. Vatandaşlarımıza daha kaliteli bir hizmet sunmak için aldığımız Greyder İlçemize hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

- REKLAM -

Safa Polat Dünya Evine Giriyor

Grup Anadolu Medya Genel Müdürü Safa Polat, 2 Ekim Pazar günü saat 19.00’da Hacer Işık ile dünya evine giriyor. HACER...