Pazar, Ağustos 7, 2022
spot_img

Sapancalı Çocuklar Yaz Okulunda Çok Mutlu

- REKLAM -
Sakarya
az bulutlu
29.2 ° C
32.1 °
29.2 °
49 %
6.2kmh
14 %
Paz
29 °
Pts
35 °
Sal
35 °
Çar
35 °
Per
30 °
Diğer Haberler

Sapanca Belediyesi, Sapanca Halk Eğitim Müdürlüğü 07-14 yaş gurubundaki çocuk ve gençler için hazırlanan yaz okullarında katılanlar çok mutlu.

Çocukları eğlendiren, motivasyon ve sosyalleşmelerine olanak sağlayan aktiviteler yapıldığını ifade eden eğitimciler “Çocuklar sabah çok enerjik ve mutlu geliyorlar. Ne güzel ki çocuklardan ve velilerden olumlu geri dönüşler alıyoruz” ifadelerine yer verdiler.

Burada yeni arkadaşlarım oldu

Hareket etmek ve sosyalleşmeye ihtiyaç duyduklarını bu sebeple iyi ki yaz okuluna geldiklerini dile getiren Irmak Kıral“Sapanca Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Yaz okulu vesilesiyle İngilizce kursuna katıldım. Burada çok güzel yeni arkadaşlarım oldu ve eğitim alanımız çok güzel hem içerde hem bahçede ders yapma imkânı buluyoruz. Öğretmenimiz önderliğinde arkadaşlarımızla hem eğleniyor hem öğreniyoruz” dedi.

Sportif, eğitim ve kültürel alanlarına katkı sunmak

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, “Yaz okulumuz ile eğlenceli aktiviteleri bir araya getirerek çocuklarımızın kaliteli zaman geçirme ve sosyalleşmelerine katkı sağlamış olduğumuza inanıyorum. Yaz okulumuza katılan çocuklarımız mutluysa inanın biz onlardan daha mutluyuz. Bizim amacımız gençlerimizin gözündeki ışığı artırmak ve onları geleceğe daha güçlü hazırlamak; sportif, eğitim ve kültürel alanlarına katkı sunmak. Çocukların sosyalleşmesi için katılım sağlayan çocuklarını eğitimlere getiren velilere de ayrıca teşekkür ediyorum. Çocuklarımız buralarda çok güzel dostluklar ediniyorlar bu geri dönüşümler bizleri ayrıca mutlu etmektedir” ifadelerini kullandı.

- REKLAM -

Maden Deresi doğa tutkunlarının vazgeçilmezi olacak

Sakarya Büyükşehir Belediyesi bir doğa harikasını daha gün yüzüne çıkarıyor. 30 kilometre uzunluğunda olan, şelaleleriyle doğaseverlerin gözbebeği Maden Deresi’nin...