Pazartesi, Haziran 5, 2023

Ahde Vefa’dan SGB’ye ‘hayırlı olsun’ ziyareti

- REKLAM -
Diğer Haberler

Sakarya Ahde Vefa Grubu Sakarya Gazeteciler Birliği (SGB) Başkanlığı’na getirilen Müjdat Çetin’e ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu. 

Sakaryalı işadamlarının, ‘Sakarya için güçlü birliktelik’ düşüncesiyle oluşturduğu Ahde Vefa Grubu yöneticileri Kenan Karaca, Ahmet Akdardağan, Bedrettin Yaylalı ve Yusuf Yılmaz, Sakarya Gazeteciler Birliği (SGB) Başkanlığı’nı üstlenen Müjdat Çetin’e yaptıkları  ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde güçlü bir Sakarya için hep birlikte hareket edilmesi gerektiğinin altını çizdiler. 

Sakarya’nın her geçen gün her yönüyle gelişerek büyüdüğüne dikkat çeken grup yöneticileri,  ilimiz için fikir üreten, düşünen ve çalışan herkes kesimle birlikte hareket etmeye devam edeceklerini belirterek, bu kapsamda medya mensuplarıyla da işbirliği içinde olacaklarını ifade ettiler.  

SGB Başkanı Müjdat Çetin’de Sakarya basını ile ilgili bilgi verdiği grup yöneticilerine, işini doğru ve düzgün yapan medyaya ve özellikle yerel medyaya gerek devlet, gerekse iş ve esnaf dünyası tarafından destek verilmesi gerektiğini belirterek, “15 Temmuz gecesini unutmayın. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan o gece sesini medyadan duyurdu ve halkı meydanlara, sokaklara davet etti. Bu sadece yakın zamanda yaşanmış bir örnektir. Sakarya için her kurum, kuruluş ve STK’larla işbirliği içinde olacağımızın da bilinmesini isterim” dedi. Sakarya Ahde Vefa Grubu yöneticilerinin ziyaretinde SGB yöneticileri Ekrem Ürdüç ile Mehmet Karakaş’ta yer aldı. 

- REKLAM -

Yüce: Sakarya’nın Karadeniz kıyıları bisiklet turizminin yeni adresi olacak

AB tarafından destek almaya hak kazanan ‘Karadeniz’de Pedal Çevirelim’ projesi kapsamında gerçekleştirilen ‘Eko Turizm Rotasında Pedal Dostu’ festivalinin kapanışında...