Pazar, Ağustos 7, 2022
spot_img

Büyükşehir bayramda nöbetçi birimleriyle hizmette olacak

- REKLAM -
Sakarya
az bulutlu
29.2 ° C
32.1 °
29.2 °
49 %
6.2kmh
14 %
Paz
29 °
Pts
35 °
Sal
35 °
Çar
35 °
Per
30 °
Diğer Haberler

Sakarya Büyükşehir Belediyesi bayram süresince nöbetçi birimleriyle hizmet sunacak.  Büyükşehir Belediyesi otobüsleri Kurban Bayramı’nın ilk günü ücretsiz olacak. Vatandaşlar Alo 153 Çözüm Masasını arayarak 7/24 isteklerini ve şikâyetlerini bildirebilecek.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kurban Bayramı hazırlıklarını tamamladı. Sakaryalıların Kurban Bayramını rahat bir şekilde geçirebilmeleri için gerekli tedbirleri alan Büyükşehir Belediyesi, bayram süresince nöbetçi birimleriyle hizmet sunacak. Şehir genelindeki tüm belediye işletmesindeki tesisler de tam kadroyla açık olacak.

Toplu taşıma ilk gün ücretsiz

Mezarlıklar bayram ziyaretine hazır hale getirilirken, Büyükşehir Belediyesi toplu taşıma hizmetleri de bayram boyunca devam edecek. Ayrıca Büyükşehir Belediyesi otobüsleri Kurban Bayramı’nın ilk günü ücretsiz hizmet sunacak.

Nöbetçi ekipler teyakkuzda

Büyükşehir Belediyesi’nin çeşitli alanlarında hizmet sunacak nöbetçi birimler vatandaşların bayram süresince sıkıntı yaşamamaları için görevde olacak. Vatandaşlar Alo 153 Çözüm Masasını arayarak 7/24 isteklerini ve şikâyetlerini bildirebilecek. Vatandaşlar cenaze hizmetleri için Alo Cenaze 188 numaralı telefonu, içme suyu ve kanalizasyon ile ilgili sorunları için Alo Su Arıza 185’i arayabilecek. Veterinerlik Şube Müdürlüğümüze bağlı bakımevinde sokak hayvanları için nöbetçi veteriner hekimler bulunacak. Büyükşehir Haber Merkezi 277 54 54 numaralı telefon üzerinden hizmet sunacak. Vatandaşlar Ulaşım Dairesi ile ilgili Hareket Amirliği’nin 277 54 23 numaralı telefonu üzerinden dilek ve isteklerini iletebilecek. Yangın ihbarları içi Büyükşehir İtfaiyesi’ne Alo 110 numaralı telefon üzerinden ulaşım sağlanabilecek.

- REKLAM -

Maden Deresi doğa tutkunlarının vazgeçilmezi olacak

Sakarya Büyükşehir Belediyesi bir doğa harikasını daha gün yüzüne çıkarıyor. 30 kilometre uzunluğunda olan, şelaleleriyle doğaseverlerin gözbebeği Maden Deresi’nin...