Pazar, Ağustos 7, 2022
spot_img

Sakarya LIFE Dergisi yayım hayatına başladı 

- REKLAM -
Sakarya
az bulutlu
29.2 ° C
32.1 °
29.2 °
49 %
6.2kmh
14 %
Paz
29 °
Pts
35 °
Sal
35 °
Çar
35 °
Per
30 °
Diğer Haberler

Eda Çakmak ve Esra Konuk Karaarslan tarafından ortak olarak hazırlanan İş ve Yaşam Dergisi Sakarya LIFE, temmuz sayısıyla yayın hayatına başladı.

İmtiyaz sahipliğini görevini üstlenen reklam camiasının içinden olan Lemon Ofset Şirket sahibi Eda Çakmak ve  Sakarya basının yakından tanıdığı isim Esra Konuk Karaarslan’da Genel Yayın Müdürü ve Yazı İşleri Müdürü olarak görev aldı.  

Derginin içeriği hakkında bilgi veren Eda Çakmak:  “dergimizi çıkararak ilk adımımızı atıp ilk sayımızla hemşerilerimizin karşısına çıktık. İlk sayıda belirli bilgilere değinmeye çalıştık elbette bu işi dört dörtlük yapamayabiliriz ama çabalarımız hep bu yönde olma gayretinde olacaktır. Sizlerin de öncülüğünde sektör, tarih, kültür, doğa, sanat ve eğitimle Sakarya LIFE’da buluşacağız’’ dedi.  

Esra Konuk Karaarslan: ‘’Bizlerin bilmediği, öğreneceği çok kıymetli bilgiler vardır gizli saklı köşelerde tozlanmış raflarda gün yüzüne çıkmayı bekleyen bizler bunları doğru haliyle size aktarmanın hevesiyle dergimizi çıkarıp ilerilere taşımanın mutluluğu içindeyiz. Atladıklarımız ya da eksik kaldıklarımız olacak zamanla ama ilk sayıdaki heyecanımızın üstüne katmak için hayırlı olmasını diliyorum” diye belirtti.  

Sakarya’da sektörler konusunda farklı kategorilere sahip olacak dergide alanında uzman isimlerin makaleleri, sektöre dair Türkiye’den ve dünyadan özel haber dosyaları ve röportajlar yer alıyor.  Sakarya’nın dört bir yanına ulaştırılacak olan Sakarya LIFE Dergisi, ilk etapta 5000 adet basılarak ilerleyen sayılarda basım sayısı yükselecek. 

- REKLAM -

Maden Deresi doğa tutkunlarının vazgeçilmezi olacak

Sakarya Büyükşehir Belediyesi bir doğa harikasını daha gün yüzüne çıkarıyor. 30 kilometre uzunluğunda olan, şelaleleriyle doğaseverlerin gözbebeği Maden Deresi’nin...