Pazar, Ağustos 7, 2022
spot_img

İYİ Parti Adapazarı Teşkilatı Turnadere’de

- REKLAM -
Sakarya
az bulutlu
29.2 ° C
32.1 °
29.2 °
49 %
6.2kmh
14 %
Paz
29 °
Pts
35 °
Sal
35 °
Çar
35 °
Per
30 °
Diğer Haberler

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı saha çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

#SözSendeAdapazarı projesi kapsamında ilçeyi adım adım dolaşan İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve İle Yönetim Kurulu üyeleri son olarak Turnadere mahallesini ziyaret ettiler. Mahalle muhtarı Veli Solak’ın da hazır bulunduğu ziyarette mahalle sakinleri ile çay sohbeti yapıldı.

‘’Tencere kaynamıyor, tek çözüm seçim!’’

Ziyaret hakkında açıklama yapan Dokumacı: ‘’Hemşehrilerimiz ile buluşmalarımız devam ediyor. Yaptığımız ziyaretlerde görüyoruz ki vatandaşımızın tek konuştuğu ekonomik sıkıntı ve seçim. Son olarak Turnadere mahallemize yaptığımız ziyarette de hemşehrilerimizin en büyük sıkıntısı ekonomi ve enflasyon. Alım gücünün düştüğü, paramızın değeri kalmadığı bu ortamda çiftçilik yapmaya çalışan Turnadere’li hemşehrilerimiz de büyük sıkıntı içinde. Yerel baz da mahallenin en büyük sorununun internet olduğunu aktaran yöre halkı, bu konunun da yetkililerce çözümünü istiyor. Sonuç olarak şunu söylemek gerekir, tencere neredeyse kaynamaz hale gelmiş durumda ve tek umut seçim gözüküyor’’ dedi.

- REKLAM -

Maden Deresi doğa tutkunlarının vazgeçilmezi olacak

Sakarya Büyükşehir Belediyesi bir doğa harikasını daha gün yüzüne çıkarıyor. 30 kilometre uzunluğunda olan, şelaleleriyle doğaseverlerin gözbebeği Maden Deresi’nin...