Pazartesi, Haziran 5, 2023

Sepaş Enerji’den Geyve’ye yeni Müşteri Hizmetleri Merkezi

- REKLAM -
Diğer Haberler

Geyve’deki Sepaş Enerji Müşteri Hizmetleri Merkezi yeni adresine geçiyor. 6 Haziran Pazartesi günü açılacak yeni Müşteri Hizmetleri Merkezi, sağlık önlemleri ve hızlı işlem olanaklarıyla hizmet verecek.

Sakarya’nın Geyve ilçesindeki Sepaş Enerji Müşteri Hizmetleri Merkezi yeni adresine taşınıyor. Ekonomik ömrünü tamamlayan mevcut bina kapatılıp müşterilere daha iyi hizmet sunmak amacıyla yeni Müşteri Hizmetleri Merkezi faaliyete alınacak. 6 Haziran Pazartesi gününden itibaren Sepaş Enerji’nin Geyve’deki yeni Müşteri Hizmetleri Merkezi’nin adresi, Tepecikler Mahallesi’ne bağlı Konyalı Alibey Caddesi üzerindeki 142/A numaralı bina olacak. Geyvelilerin hızlı ve konforlu biçimde hizmet alabilecekleri Müşteri Hizmetleri Merkezi’nde tüm sağlık önlemleri eksiksizce uygulanacak.

Abonelik işlemleri evden çıkmadan yapılabiliyor

Sepaş Enerji müşterileri, abonelikleriyle ilgili tüm işlemlerini fiziksel olarak müşteri hizmetleri merkezlerini ziyaret etmeden de dijital kanallar aracılığıyla gerçekleştirebiliyor. Sepaş Cebinde mobil uygulaması, https://www.sepas.com.tr/ web sitesinde bulunan online işlemler menüsü, 444 5 186 telefon numaralı çağrı merkezi veya e-Devlet platformu aracılığıyla günün her saati abonelik işlemleri hızlı ve kolay bir şekilde yapılabiliyor. Şirketin teknolojik altyapı yatırımları konusundaki istikrarlı çalışmaları sayesinde 2021’deki dijital müşteri oranı yüzde 52 olarak ölçüldü.

- REKLAM -

Yüce: Sakarya’nın Karadeniz kıyıları bisiklet turizminin yeni adresi olacak

AB tarafından destek almaya hak kazanan ‘Karadeniz’de Pedal Çevirelim’ projesi kapsamında gerçekleştirilen ‘Eko Turizm Rotasında Pedal Dostu’ festivalinin kapanışında...