İYİ Parti Adapazarı Teşkilatı, Erenler İlçe Başkanlığını ziyaret etti

Diğer Haberler
- REKLAM -

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı kısa bir süre önce yeni yerine geçen Erenler İlçe Başkanlığına hayırlı olsun ziyareti yaptı.

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve İlçe Yönetim Kurulu üyelerini İYİ Parti Erenler İlçe Başkanı Şemsettin Duman ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ağırladı.Yapılan ziyarette hem yapılan faaliyetler hem de yapılacak çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

”Hayırlı olsun”
Ziyaret hakkında açıklama yapan Dokumacı: ”Öncelikle çok şükür ki her geçen gün iktidara yaklaşan  partimizde, teşkilat binalarımızın da fiziki şartlarını da yavaş yavaş iktidara hazırlıyoruz. Erenler İlçe Başkanlığımızın yeni yeri hem mevki, hem fiziki olarak gerçekten çok güzel olmuş. Bu vesile ile başta Erenler İlçe Başkanımız Şemsettin Duman’a, Yönetim Kuruluna ve tüm ilçeye yeni binaları hayırlı olsun. Rabbim ülkemize, ilçemize hayırlı hizmetler etmeye nasip etsin inşallah” dedi.

Teşekkür etti 
Erenler İlçe Başkanı Duman’da: ”Adapazarı İlçe Başkanımız Serdip Dokumacı ve Yönetim Kurulu üyelerine nazik ziyaretleri için teşekkür ederim. Yeni yerimizde ilk günkü heyecanla iktidar yolundaki çalışmalarımıza devam edeceğiz”  diye belirtti. 

- REKLAM -

Siber suçluların gözü KOBİ’lerde

Akıllı cihazları BT altyapısına dahil eden işletmelerin artmasıyla, siber güvenlik riskleri de  artmaya başladı. ESET Türkiye Satış Müdürü Asım...