Cumartesi, Temmuz 2, 2022

Kaymakam Canpolat ve Başkan Özen Karavan Festivali’ni Ziyaret Ettiler

Diğer Haberler
- REKLAM -

Sapanca Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat ve Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, Sapanca Belediyesi Festival ve Fuar Alanında bu yıl ilki gerçekleşen Karavan Festival’ini ziyaret etti.

Kaymakam Canpolat, “Türkiye’nin dört bir yanından gelen misafirlerimizi Sapanca’da ağırlamaktan dolayı çok memnun olduk. Eşi bulunmaz konumu ve doğal güzelliklere sahip ilçemiz değerli karavan tutkunlarını ve firmaları ağırlıyor. Hepinize tekrardan hoş geldiniz diyorum” dedi. Başkan Özen; “Ev sahipliğini yapmış olduğumuz, Türkiye’nin en büyük karavan festivali olan AL-KO Karavan Fest tarafından ilçemizde gerçekleştirilen karavan festivaliyle karavancıları bir arada görmek bizleri mutu etti. Festivaller bir bölgenin değerlerini tanıtmak amacıyla yapılan önemli etkinliklerdendir. Katılımcı firmaları ziyaret ederek karavanları yakından görüp inceledik. Turizm cenneti olan Sapanca’mızda karavan tutkunlarını ağırlamaktan son derecede memnuniyet duydum” diye belirtti.

Sapanca’ya festivale gelen karavancılar, Başkan Özen’e bu festival ve kullanıma açılan mekân için teşekkürlerini ilettiler. Böylesine doğa harikası bir konuma sahip olan Sapanca halkının yaşadıkları bölge açısından çok şanslı olduklarını dile getirdiler. Başkan Özen, 60 katılımcı firmanın bulunduğu, ulusal ve uluslararası 800 civarı bireysel karavancının katılım sağladığı festivalde herkese iyi eğlenceler diledi.

- REKLAM -

Focus Göz ve Sakarya Abhaz Kültür Derneği arasında protokol imzalandı

Sakarya'da faaliyet gösteren Özel Focus Göz Tıp Merkezi ve Sakarya Abhaz Kültür Derneği arasında protokol imzalandı. Sakarya Abhaz Kültür Derneği...