DEVA Partisi Anneler Gününü Kutladı

Diğer Haberler
- REKLAM -
Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Kadın Çalışmaları Başkanları çok sayıda anne ile bir araya gelerek, anneler gününü kutladılar.
 
DEVA Partisi Sakarya İl Başkan Yardımcısı ve Kadın Çalışmaları Başkanı Av.Hayrunisa Nur Gökçe Dursun, Adapazarı İlçe Kadın Çalışmaları Başkanı Av.Tülay Sinan, Serdivan İlçe Kadın Çalışmaları Başkanı Sevinç Say, Erenler Kadın Çalışmaları Başkanı Nurgül Turan, Karasu Kadın Çalışmaları Başkanı Şeyma Karasu anneler gününde,  annelerle ve çocuklarıyla açık havada bir araya geldiler. DEVA Partili kadın yöneticiler yaşlı, kimsesiz anneleri ve engelli aileleri ziyaretlerinde kendilerini misafir eden annelerin, anneler gününü de kutladılar.    
 
DEVA Partisi Sakarya İl Başkan Yardımcısı ve Kadın Çalışmaları Başkanı Av.Hayrunisa Nur Gökçe Dursun, Anneler günü kutlama mesajında; “Yılda bir kez Anneler günü ile annelerimize olan sevgi ve şükran duygularımızı onlara aktarmamız söz konusu olamaz. Aslında bütün günler annelerin olmalıdır. Onlar bizlerin hayatında, en değerli varlıklarımız içinde yer alıyorlar. Sevgi, emek, özveri, fedakârlık, iyilik, sabır ve merhamet gibi yüce hasletlerin sembolü olan annelerimizin, Anneler Günü’nü tebrik ediyoruz. Bir anne için en güzel hediye, evladının barış, refah ve sağlık içinde yaşayacağı aydınlık bir gelecektir. Aynı hayali annelerimiz ile paylaşıyoruz.
 
Evlatlarını yetiştirirken yaşadıkları zorluklara rağmen ayakta dimdik duran, bin bir fedakârlık gösteren annelerimizin yaşam koşullarını iyileştirmeyi kendimize bir borç biliyoruz. Tüm çabalarımız annelerimize yokluk çekmeden, çocuklarını gelecek kaygısı gütmeden büyütebildiği bir ortam oluşturmaktır. DEVA Partisi olarak, insanı önce karnında, sonra kucağında ve ömür boyu yüreğinde taşıyan tüm annelerin, anne adaylarının ve kalbinde anne sevgisi, anne şefkati taşıyan tüm kadınların #AnnelerGünü’nü en içten dileklerimizle kutluyoruz. Bu vesileyle, aramızdan ayrılan anneleri minnetle anıyor, evlatlarını kaybeden annelere sabırlar diliyoruz.” ifadelerine yer verdi.  
- REKLAM -

Karaca; ‘Yeni Basın Yasası Dayatmadır!’

TGF; “Yeni yasa teklifine göre Basın özgürlüğünü kısıtlayarak Basın Kartları komisyonunda gazetecilerin haklarını savunan meslek örgütlerinin yok sayılması, yeni...