DEVA İl Başkanı Erdoğan’dan 1 Mayıs kutlaması

Diğer Haberler
- REKLAM -
Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Sakarya İl Başkanı Mehmet Erdoğan, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününün iyiliğin, birliğin, emeğin, güzelliğin birleştiği ve alın terinin, helal kazancın, barışın simgeleştiği bir gün olduğunu söyledi.
 
Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Sakarya İl Başkanı Mehmet Erdoğan, yaptığı açıklamada; “ 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününde çalışma hayatındaki zorlukların ve sorunların çözüme kavuşması en büyük arzumuzdur. Bu ülkede çalışan herkes alnının terinin karşılığını almalı. İşçiler yarınlarına ilişkin endişe taşımadan üretebilmeli, iş yerinde her türlü iş sağlığı ve güvenliği önlemleri altında çalışabilmeli, insanca yaşayabileceği ve geçim sıkıntısı çekmeyeceği bir ücret kazanabilmeli, yarınlara güvenle bakabilmelidirler.
 
Bu ülkedeki herkes, insan onuruna yakışır bir hayat yaşamalıdır. DEVA Partisi iktidarında da bunu yaşayacak. DEVA Partisi çiftçilerle, öğretmenlerle, işçilerle, esnafla; eşitlik, adalet özgürlük için yola çıktı. Tüm işçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü kutlu olsun.” ifadelerini kullandı. 
- REKLAM -

Karaca; ‘Yeni Basın Yasası Dayatmadır!’

TGF; “Yeni yasa teklifine göre Basın özgürlüğünü kısıtlayarak Basın Kartları komisyonunda gazetecilerin haklarını savunan meslek örgütlerinin yok sayılması, yeni...