Karasu Ramazan Şenliklerinde Çocuklar Doyasıya Eğlendi

Diğer Haberler
- REKLAM -

Ramazan ayına özel etkinlikleriyle Ramazan sevinci ve coşkusunu çocuklara taşıyan Karasu Belediyesi Karasulu yüzlerce çocuğa unutulmaz bir akşam yaşattı.

Karasu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü koordinesinde Karasu Sosyal Gelişim Merkezinde (SGM) düzenlenen şenlikte, palyaçolar eşliğinde oyunlar oynayıp dans ederek eğlenen çocuklar, Hacivat Karagöz ve özellikle Ateşbaz gösterileriyle unutulmaz bir akşam yaşadılar.

Yoğun ilgiden dolayı iki seans halinde gerçekleştirilen Ramazan Şenliğinin iki seansında da salon tam kapasite doluydu. Pamuk şekeri ve patlamış mısır ikramının olduğu etkinlikte çocuklar doyasıya eğlendi.

“Çocuklar; siz bugünlerimizin neşesi, yarınlarımızın umudusunuz” diyen Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “Yaptığımız projeler, etkinlikler, konserler ve hizmetlerle her yaşa hitap etmeye çalışıyoruz. Çocukların yüzündeki bir gülümseme, ramazan ayını daha da bir anlamlı kılıyor bizim için. Ramazan ayına özel düzenlediğimiz etkinliklerimizle büyükten küçüğe tüm vatandaşlarımıza ramazan coşkusunu yakından hissettirmeyi amaçlıyoruz. Bu akşam salonumuzu dolduran çocukların yüzündeki sevinç bizleri de mutlu etti. Dönem içerisinde imkanlarımız doğrultusunda bu tarz etkinliklerimizi halkımızla buluşturmaya çalışacağız” ifadelerine yer verdi.

- REKLAM -

İkinci Geleneksel Bahçelievler Rumeli Şenliği

Sakarya Türkiye’nin ve Dünyanın heryerinden bünyesinde barındıran bir mozaiğe sahip ender şehirlerden biridir. Buradan yaşayan farklı yörelerin insanları gelenek...