Serdip Dokumacı; ‘Sandıklar açıldığında çok şey değişecek’

Diğer Haberler
- REKLAM -

#SözSendeAdapazarı projesi kapsamında ilçeyi adım adım dolaşan İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı, Ramazan ayında da çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri son olarak Kudüs caddesindeki esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek istişarelerde bulundular.

Ziyaret hakkında açıklama yapan İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı: “Saha çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürüyoruz. Mübarek Ramazan ayında da iftar öncesi ve sonrası programlarımız devam ediyor. Türkiye’nin her köşesinde olduğu gibi büyük bir ekonomik sıkıntı içinde olan hemşehrilerimizin partimize olan yoğun ilgisine yetişmeye çalışıyoruz. İlçemizin dört bir yanından partimize katılmak isteyen vatandaşlarımızın,  partimizi ülkemizin içinde bulunduğu bu zor durumdan kurtaracak parti olarak görmesi bizleri son derece memnun etmektedir. Hemşehrilerimizden aldığımız bu teveccüh ile var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz ve büyük bir umut, büyük bir heyecanla seçimleri bekliyoruz. Herkes görecek Ülkenin tamamında olduğu gibi şehrimizde de sandıklar açıldığında çok şey değişecek, çok şey iyi olacak” diye belirtti.

 
 
- REKLAM -

Dünya’nın Pek Çok Ülkesinden Vaka Bildirimleri ve Karantina Kararları Geliyor

Uzman Mikrobiyolog, Endişe Yaratan Maymunçiçeği (Monkeypox) Virüsü Hakkında Tüm Merak Edilenleri Yanıtladı. Covid-19’un etkileri yeni azalmaya başlamışken viral salgınların ardı...