Pazar, Mayıs 28, 2023

AK Parti mahalle iftarları ve toplu iftarlar düzenleyecek

- REKLAM -
Diğer Haberler

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Ramazan ayı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Tever mesajında: Ramazan ayının; iyilik, yardımlaşma, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının pekişmesi için İslam âlemine verilmiş bir nimet olduğunu ve bir kez daha bu manevi iklime ulaşmaktan duyduğu mutluluğu belirtti.

Ramazan ayında yardımlaşma ve dayanışmanın güzelliğinin en iyi şekilde yaşanması gerektiğini ifade eden Tever, şunları kaydetti: “Ramazan-ı şerifin Allah’a koşulsuz şükretmeye ve ona yaklaşmaya vesile olmasını, ramazan ayının yüksek bilincinin ve orucun faziletlerinin İslam âlemine ve dünyamıza hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Hem milletimiz hem de tüm dünya Müslümanlarıyla yardımlaşacağımız, kardeşlik bağlarını güçlendireceğimiz, birlik içinde olmanın en güzel örneklerini idrak edeceğimiz günlere hep birlikte ‘merhaba’ diyoruz. Bu mübarek ayın bütün mazlum coğrafyaların acılarının dinmesine ve her coğrafyada barış ve huzurun hâkim olmasına vesile olmasını diliyorum.

AK Parti Sakarya İl Başkanlığı olarak Sakarya’da, Ramazan ayının manevi ruhunu yaşatmak için mahalle iftarları ve toplu iftarlar düzenleyeceğiz. Sokak iftarlarımızda buluşacak, birlik ve bütünlük ruhuna uygun şekilde bir arada olacak, bu manevi iklimin bizlere katacağı güzellikleri paylaşacağız. Salgından dolayı son iki Ramazan ayını buruk bir şekilde evlerimizde geçirmiştik. Şimdi ilimizde farklı noktalarda, mahallelerimizde, ilçelerimizde düzenleyeceğimiz iftarlarda hemşerilerimizle bir araya gelecek olmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Mahalle iftarlarımızın ilkini, Ramazan’ın üçüncü gününde Ferizli ilçemizdeki hemşerilerimizle gerçekleştireceğiz. Mübarek ramazanın getireceği güzelliklerden faydalanabilmeyi diliyorum. Tüm hemşerilerimizin ramazan ayını en içten dileklerimle tebrik ediyor, bu mübarek ayın İslam âlemi ve tüm insanlık için sevgi, barış, kardeşlik ve huzura vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

- REKLAM -

Sağlıklı beslenme ve düzenli spor için 10 öneri

SUBÜ Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Görevlisi ve Sporcu Beslenmesi Danışmanı Melike Nur Eroğlu, yaz aylarının yaklaşması ile birlikte sağlıklı...