Duran ve Grup Anadolu Medya’dan Yavuz’a Ziyaret

Diğer Haberler
- REKLAM -

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Rıdvan Duran ve Grup Anadolu Medya Yönetimini Ankara’da kabul etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Seçim İşleri Başkanı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz genel merkezde Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Rıdvan Duran ve Grup Anadolu Medya Yönetimini kabul etti. Gerçekleştirilen ziyarete Grup Anadolu Medya Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Uzunoğlu, Başkanvekili Hüseyin Haldızoğlu ve Adayorum İmtiyaz Sahibi Beşir Beşiroğlu katıldı.

Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Rıdvan Duran, Genel Başkan Yardımcısı Yavuz’a kurumun çalışmaları hakkında bilgi verirken kendilerine de son dönemde gerçekleştirilen düzenlemeler başta olmak üzere çalışmalarında kolaylıklar diledi. Duran ayrıca Grup Anadolu Medya’nın Sakarya’daki çalışmalarının da önemine değinerek başarı dileklerini iletti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz ise, Duran ve Grup Anadolu Medya Yönetim Kurulu üyelerine nazik ziyaretleri için teşekkür etti.

 

- REKLAM -

Dünya’nın Pek Çok Ülkesinden Vaka Bildirimleri ve Karantina Kararları Geliyor

Uzman Mikrobiyolog, Endişe Yaratan Maymunçiçeği (Monkeypox) Virüsü Hakkında Tüm Merak Edilenleri Yanıtladı. Covid-19’un etkileri yeni azalmaya başlamışken viral salgınların ardı...