Çarşamba, Temmuz 24, 2024

Site Telif Hakları Yasası Kapsamında Korunuyor Mu?

- REKLAM -
Diğer Haberler

Site telif hakları yasası kapsamında korunmaktadır.  Sitenin değerli kullanıcıları telif haklarıyla korunan bu sitede kaynağın malzemelerini bütün yasalara uygun bir şekilde önlem alınarak sizlere sunulduğunu belirtmek isteriz. Ses dosyası, program, Fikri mülkiyet, resim, makale gibi tüm haklar site kapsamında korunmaktadır. Telif hakkı ile ilgili herhangi bir ihlalin olması durumunda tüm önleyici tedbirler de yasalar kapsamında korunuyor. Site kapsamında Web sayfasında yer alan bilgiler katılımcıların özellikle ilgilerini çekebilecek konular hakkında ücretsiz ve tam bilgi edinmeleri için ayarlanmıştır. Aynı zamanda burada doğruluk garantisi olmaksızın açık olarak orijinal formatta size yayınlar sunulur ve kaynağına erişim fırsatı da size sunulmaktadır. Sistem üzerinde bulunan düzenlemeler sayesinde kullanıcılara doğru bilgileri sağlamak için her türlü çaba gösterilir. Tüm katılımcılar için tamamen ücretsiz bir şekilde erişebileceği bir proje sunulmaktadır. İnternet erişiminin olduğu her yerde siteye erişim sağlanması mümkündür. Aynı zamanda Android APK kapsamında herhangi bir engelle karşılaşmadan doğrudan sitenin dayanağı ve sunulan hizmetler kapsamında hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

En Son Uygulamalar Hizmeti

Site üzerinde sizin için en çok oy alan uygulamalar, en son uygulamalar, en çok görüntülenen uygulamalar kapsamında birçok uygulama sunulmaktadır. Bu kapsamda en son indirilen uygulamalar ise karşınıza şu şekilde çıkmaktadır. Clash of Clans, Twitter,  Zedge, Messenger, Pinterest, Canlı tv, Akıllı ev yöneticisi,  TV Apk ve pek çok uygulamayı size sunmaktadır. Bu uygulamalar kapsamında indirmek istediğiniz uygulamanın üzerine tıkladıktan sonra karşınıza uygulama ve uygulama ile ilgili bilgiler gelir. Burada uygulamanın tanımı yapılırken uygulamanın güncelleme süreci, uygulamanın boyutu, sürümü ve uygulama için kullanılan oyu göstermektedir. APK indir butonuna tıkladıktan sonra uygulamayı indirip, Android sürüm daha iyi şekilde kullanabilirsiniz.

KAYNAK : https://emonm.com/

- REKLAM -
spot_img

Büyükşehir’den aşure ikramı: Kazanlar Sakarya için kaynadı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Muharrem ayının bereketini paylaşmak ve vatandaşlar arasındaki dostluk bağını güçlendirmek için AKM önünde 10 bin kişilik...