Goorin Bros Kurt Şapka Modelleri ve Fiyatları

Diğer Haberler
- REKLAM -

1895 yılında Amerika’da Goorin Bros tarafından kurulan Goorin Bros Inc. şapka firması kurulduğu yıldan bu yana önce Amerikan vatandaşlarına sonra tüm dünyaya şapka üretimini sürdürmektedir. Amerika’nın köklü ailelerinden olan Bros ailesinin bir üyesi olan Goorin şapka üretimini yıllardır sürdürmektedir. Amerikanın özellikle sembolü haline gelmiş olan Goorin Bros (fötr şapka), goorin bros kurt şapka türleri özellikle tüm dünyaya başlangıçta turistler aracılığıyla tanıtıldı. Daha sonra, dünya genelindeki global pazara Goorin Bros markası açılmaya başladı.

Goorin Bros Türkiye pazarında şapkalarının satışını hem kendi sitesi üzerinden hem de Hatquarters.com.tr üzerinden gerçekleştirmektedir.Fiyatları diğer şapkaların fiyatlarına oranla daha makuldür. Her ne kadar makul fiyatlı desek de sonuç olarak Goorin Bros markasından bahsediyoruz. Bahsini ettiğimiz şapka olan goorin broş kurt şapka ve Goorin Bros moon lover siyah şapka (kurt figürlü) olup fiyatlar konusunda detaylı bilgi için web sitemiz olan Hatquarters sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Goorin Bros Kurt Şapka Türleri

Goorin Bros kurt şapka türleri içinde tüm mevsimler boyunca kullanabileceğiniz şapkalar bulunmaktadır. Bu şapka türleri özellikle Goorin Bros wolf (goorin bors kurt şapka) ve Goorin Bros moon lover siyah şapka (kurt figürlü) şapkalardan oluşmaktadır. Sıralamış olduğumuz şapkalar dört mevsim kullanılabilirken wolf man (kurt adam) isimli goorin bros bereler, %100 acrilicten üretilen, sadece kış mevsimlerinde giyilebilmektedirler. Sadece soğuk iklimlerde giyilmeye müsait olan goorin bros bereler ile her ne kadar soğuk bir yerde olsanız da başınızın sıcacık olmasını sağlayan berelere sahip olmanın keyfini süreceksiniz. Kullanışlı ve kaliteli yılların getirdiği tecrübeli personelin ellerinden çıkan genç ve dinamik bir ekip ile de dünya pazarının satışına sunulan Goorin Bros şapkaları ve bereleriyle tüm dünyayı güneşe ve soğuğa karşı koruyoruz.

Goorin Bros ve Türk Pazarındaki Başarısı

Goorin Bros 1895 yılında kurmuş olduğu firma ve ürünlerinin tanıtımı için 2005 yılında Petek Pazarlama Tekstil Ticaret Anonim Şirketi için Türkiye distribütörlüğünü Hatquarters e-ticaret sitesinden satışını yapması için vermişti. Daha sonra, Türkiye pazarında New Era firmasıyla Goorin Bros marklarının başarılı hikayeleri başlamış oldu. Türk pazarında yüksek gelir elde etmek için hedef kitlelerini yüksek statüdeki ailelerden ve gençlerden seçen New Era, Goorin Bros markaları hedefledikleri amaçlara kısa zamanda ulaşmış oldular. Ancak kısa zamanda ulaşmış oldukları bu başarılı pazarlama politikası markalara yeterli gelmemeye başlamıştır. Bu nedenle e-icaret ile başladıkları yolda ilk mağazaları olan Hatquarters İstinye Prak Avm’de bulunan İstanbul Sarıyer mağazalarını açtılar. Ardından e-ticaret sitelerinin aracılığıyla Türkiye’nin dört bir yanında bulunan yüksek zümre ailelerine ulaşarak satışlarını gerçekleştirmeyi başardılar. Aynı zamanda İstanbul Sarıyer Maslakta bulunan İstinye Park Avmde müşterileriyle sıcak satışta bulunma fırsatı yakaladılar.

- REKLAM -

Dünya’nın Pek Çok Ülkesinden Vaka Bildirimleri ve Karantina Kararları Geliyor

Uzman Mikrobiyolog, Endişe Yaratan Maymunçiçeği (Monkeypox) Virüsü Hakkında Tüm Merak Edilenleri Yanıtladı. Covid-19’un etkileri yeni azalmaya başlamışken viral salgınların ardı...