‘Amacımız Serdivan’ın geleceğine değer katmak’

Diğer Haberler
- REKLAM -

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, mahallelerin ihtiyaçlarını yerinde tespit etmek amacıyla ziyaretler gerçekleştirerek muhtarlar ve vatandaşlarla istişarelerde bulunmaya devam ediyor.

Uzunköy Mahallesi ziyaretinde Başkan Yusuf Alemdar’a, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken ve Uzunköy Mahalle Muhtarı Ali Turhan eşlik ederken mahallelere kazandırılacak yatırımlar hakkında istişarelerde bulunulduğu belirtildi.

Alemdar; “Amacımız Serdivan’ın geleceğine değer katmaktır”

Mahalle ziyaretlerinin yatırım ve hizmetlerin yerinde planlanmasında büyük katkı sağladığını ifade eden Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, “Her yıl olduğu gibi 2022 yılında da Serdivan’ın 24 mahallesinde muhtarlarımızın yanı sıra mahalle sakinlerimizle buluşmaya devam ediyoruz. Sağolsun soğuk havaya aldırış etmeden hemşehrilerimiz bizlerle buluşup hasbihal ediyorlar. Yaptığımız bu ziyaretler ile mahallelerin hizmet ihtiyaçlarının tespit ederken, hemşehrilerimizin yaşam standartlarının yükseltilmesine katkı sağlıyoruz. Amacımız Serdivan’ınn sadece bu gününe değil geleceğine de değer katmaktır.” şeklinde konuştu.

- REKLAM -

Çocuklar İçin Doğru Oyuncak ve Kitap Nasıl Seçilir Rehberi Hazırlandı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Ailelere Yönelik “Çocuklar İçin Doğru Oyuncak ve Kitap Nasıl Seçilir” Rehberi Hazırladı.  Rehberde çocukların gelişiminde...