Beton Patlatma Nedir?

Diğer Haberler
- REKLAM -

Geniş kapsamdabeton parlatma, betonun patlamasına bağlı olarak gelişen, çeşitli mikro teknikler uygulanarak yapılan bir işlemdir.

Bu işlem esnasında olabildiğince çevreye zarar vermeden, kir oluşmadan, gürültü oluşmadan bir işlem yapılmasıdır.

Beton patlatma işlemi yapılmadan önce alan incelenir. Daha sonra zaman belirlenerek, beton patlatma işlemi gerçekleşir.

Bu işlem esnasında hassas davranmak önemlidir. Eskiden bu işlem daha sesli ve zor şekilde yapılırken, günümüz teknolojisiyle beraber tamamen sessiz bir şekilde yapılmaya başlandı.

Bu işlemden sonra beton kot düzeltme işlemi yapılır. Bu işlemde zor olduğu bilinen bir işlemdir. Zahmetli de olsa profesyonel bir hizmet alımı ile sorunsuz şekilde yapılır.

Epoksi Zemin Kaplama Nedir?

Günümüzdeepoksi zemin kaplamasıklıkla tercih edilen bir yapı malzemesidir. Temelde bir reçinedir. Kaliteli yapısı ile birlikte sıklıkla tercih ediliyor.

Epoksi zeminler bilinen en iyi zemin kaplamanın başında yer alıyor.

Epoksi zeminler özellikle büyük alanlarda sıklıkla tercih edilir. Bunun nedeni uzun süre dayanıklı olması ve estetik bir görünüme sahip olmasından kaynaklanıyor.

Kullanımı da oldukça rahattır. Temizlemesi kolay bir zemin türüdür. Uzun yıllar oldukça dayanıklı olacağı için hastane, avm, ofis gibi kalabalık olanak ortamlarda sıklıkla tercih edilir.

Aşınma, bozulma gibi bir sorun yaşanmadığı için uzun süre sorunsuz bir kullanım sağlanır. Sık sık temizleme yapılsa bile epoksi Zeminde Bozulma yaşanmaz.

Beton patlatma, kaliteli bir epoksi zemin kaplama ve beton kot düzeltme konusunda güvenle firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

- REKLAM -

Çocuklar İçin Doğru Oyuncak ve Kitap Nasıl Seçilir Rehberi Hazırlandı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Ailelere Yönelik “Çocuklar İçin Doğru Oyuncak ve Kitap Nasıl Seçilir” Rehberi Hazırladı.  Rehberde çocukların gelişiminde...