Yunus Tever Hendek’te talep ve istekleri dinledi

Diğer Haberler
- REKLAM -

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Hendek ilçesinde bir dizi ziyaret gerçekleştirerek vatandaşların talep ve isteklerini dinledi ve hane ziyaretlerinde bulundu.

Hendek ziyaretlerinde AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever’e, Hendek İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal, İl Başkan Yardımcısı Fevzi Gürsoy ve teşkilat mensupları eşlik etti.

Tever, ziyaretinin ilk durağında Hendek 2. Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Bodur ile Çamsan Entegre’de bir araya geldi. Burada sanayicilerin ve İş İnsanlarının talep ve isteklerini dinleyen Tever, OSB yönetiminin sürdürdüğü faaliyetler ve yeni projeler hakkında bilgiler aldı.

Kargalı-Hanbaba Muhtarı Seymen Uzun, Eski İl Genel Meclis Üyesi Alaattin Paşa Kaba, Eski İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Karacan ve Avni Yetim ile hanelerinde bir araya gelen İl Başkanı Tever: “Bulduğumuz her fırsatta ilçelerimizi ziyaret etmeye özen gösteriyoruz. Şu ana kadar tüm ilçelerimizde teşkilat mensuplarımız başta olmak üzere onlarca vatandaşımızla bir araya geldik. Bugün Hendek’te muhtarlarımızı ve esnaflarımızı ziyaret ettik, sorunları yerinde dinledik. Çeşitli çözüm önerilerinde ve yönlendirmelerde bulunduk. Teşkilatlarımızda görev yapmış kıymetli büyüklerimize vefa, taziye ve hastalıklarından sebep ziyaretlerde bulunduk. Geçmişteki anılarını, yaşamış olduğu tecrübeleri dinledik. Kıymetli büyüklerimize Allah’tan sağlık, sıhhat ve afiyet diliyorum. AK Parti kadroları olarak tüm kademelerimizle birlikte her zaman sahada, vatandaşlarımızla iç içe, gönül gönülle olmaya devam ediyoruz. AK Parti birliğin, birlikten doğan güç ile ilerlemenin partisidir. Toplumun tüm kesimi kucaklayacak, her bir vatandaşımızın derdine ortak olacak çalışmalarla yolumuza devam edeceğiz. Teşkilat mensuplarımızla beraber sahada ulaşılmadık hiçbir kimse kalmasın istiyoruz. Milletimizden aldığımız istikametle çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Ben bugün bizi Hendek’te bağrına basan, samimi ve keyifli muhabbetlerini bizden esirgemeyen, Sayın Cumhurbaşkanımıza dua ve desteklerini sunan tüm hemşehrilerimize en kalbi teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

- REKLAM -

Uzay Yolculuğu için 31 bin başvuru yapıldı

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, “Daha 48 saat bile olmadan siteyi (https://uzaya.gov.tr/) tam 4 milyon vatandaşımız ziyaret etmiş....