Serdivan’da Mart Ayı Olağan Meclisi Gerçekleşti

Diğer Haberler
- REKLAM -

Serdivan Belediyesi Mart ayı olağan meclis toplantısı Belediye Başkanı Yusuf Alemdar başkanlığında belediyenin meclis toplantı salonunda gerçekleşti.

8 gündem maddesinin görüşülüp karara bağlandığı Meclis toplantısı sonrası kısa bir konuşma yapan Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, yoğun bir gündem içerisinde olduğumuzu belirterek, Rusya-Ukranya arasında yaşanan savaşın son bulmasını temenni ettiğini ve tarafların bir an önce sulh noktasında birleşmesini dilediğini ifade etti.

Alemdar, “Kadınlar Başımızın Tacıdır”

1 Mart Muhasebeciler Günü dolayısıyla tüm muhasebecilere çalışma hayatlarında başarılar dileyen Alemdar, 8 Mart Dünya Kadınlar gününü “Doğumdan ölüme her anında varlıklarıyla onurlandıran, ihtiyacımız olduğunda desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren, başımızın tacı, fedakâr kadınlarımızın 8 Mart Kadınlar gününü kutluyorum.” sözlerini kullandı.

- REKLAM -

Uzay Yolculuğu için 31 bin başvuru yapıldı

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, “Daha 48 saat bile olmadan siteyi (https://uzaya.gov.tr/) tam 4 milyon vatandaşımız ziyaret etmiş....