Ercan Başnuh; ‘Sadece ihracatı konuşup mutlu oluyoruz’

Diğer Haberler
- REKLAM -

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısında söz alan Ercan Başnuh 2022 yılında yapılacak oda seçimlerinde ya ülkenin sıkıntılarını cesurca söylememiz gerektiğini ya da yerimizi daha cesur insanlara bırakmamız gerektiğini düşünüyorum dedi.

SATSO 15. Meslek Komitesinden Meclis Üyesi Ercan Başnuh SATSO Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısında yaptığı konuşmada; “Son 3-4 meclis toplantısında sadece ihracatı konuşup mutlu oluyoruz ancak diğer hususlar bombardıman gibi devam ediyor. Bizler bir meslek grubunun içerisinde çıkarak Oda bünyesinde mecliste görev alıyoruz ve sorumluluk gösteriyoruz. Biz sonuçlara göre söylem geliştirmek yerine gerçekleri konuşarak çözebiliriz. Ciddi bir sıkıntının içerisindeyiz. 2022 yılında yapılacak oda seçimlerinde ya ülkenin sıkıntılarını cesurca söylememiz gerektiğini ya da yerimizi daha cesur insanlara bırakmamız gerektiğini düşünüyorum” dedi.

 

 

- REKLAM -

Pamukova’da Sıfır Atık Kütüphanesi Açıldı

Pamukova ilçesine ziyarette bulunan Sakarya İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı’nın katılımıyla Pamukova İmam Hatip Ortaokulunda gönüllü öğretmenlerin...