Salı, Ağustos 9, 2022
spot_img

Skandal Paylaşımlara Yavuz’dan Sert Tepki

- REKLAM -
Sakarya
parçalı bulutlu
23.2 ° C
23.2 °
23.2 °
75 %
1.8kmh
76 %
Sal
33 °
Çar
34 °
Per
29 °
Cum
34 °
Cts
34 °
Diğer Haberler

AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili “Dilerim geçmiş olmasın” mesajı paylaşan HDP Milletvekili Hüda Kaya’ya ve CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu’ya tepki gösterdi. “Birinin hastalığından bile kötülük devşirmek çukur hallerinin açık beyanıdır.” dedi.

HDP İstanbul Milletvekili Hüda Kaya, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın koronavirüse yakalanmasının ardından twitter hesabından “Dilerim geçmiş olmasın” şeklinde skandal bir paylaşımda bulundu.

Sözleriyle tepki çeken Kaya, daha sonra o tweetini kaldırarak bir mesaj daha paylaştı ve “Değer verdiğim insanların hatırına twitimi sildim. Hepimiz iyilik ve barış ile kuşanalım.” dedi.

CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu ise “Bu güzel memleketi seviyor görünenlerden kurtarmak gerek…”  diye twit attı.

 

ÇUKUR HALLERİNİN AÇIK BEYANI

AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Kaya’nın ve Erdoğdu’nun çirkin sözlerine sert tepki gösterdi.

“HDP teşkilatları, terörist yapılanmanın insan kaynakları merkezi gibi çalışıyor. CHP ise HDP’nin hamisi gibi.” diyen Yavuz, şu ifadeleri kullandı: “Birinin hastalığından bile kötülük devşirmek çukur hallerinin açık beyanıdır. Hayasızca yürüttükleri bu siyasetin sahipleri, milletimizden dersini almaya devam edecek.”

- REKLAM -

Rektör Hamza Al: Araştırma üniversitesi hedefimiz var

SAKARYA - Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesini ziyaret eden Rektör Hamza Al, Akademik Kurul Toplantısına da katıldı. Tıp Fakültesinde gerçekleştirilen...