Filicioğlu; ‘Karizmayı Çizdiriyor’

Diğer Haberler
- REKLAM -

Deva Partisi Serdivan İlçe Gençlik Çalışmaları Başkanı Alihan Filicioğlu’nun gündeminde Serdivan İnternet altyapısı vardı.

Deva Partisi Serdivan İlçe Gençlik Çalışmaları Başkanı Alihan Filicioğlu yaptığı açıklamada “Serdivan, üniversitemizin bulunması ve gençlerin zamanlarını geçirdiği bir yer olarak öğrencilerin isteklerine ne yazık ki cevap veremiyor. Özellikle internet altyapısının stabil olmaması, internetin olmazsa olmaz olduğu bir devirde Serdivan için büyük kayıp. Manzarası ve yaşayan bir kampüsü olmasıyla gençlerin ilgi odağı olan Sakarya Üniversitesi, gençler şehre gelip internete bağlanınca deyim yerindeyse “Karizmayı Çizdiriyor”. Bir diğer yandan internet fiyatlarının gençlerin kullanımına uygun bir şeklide revize edilmesi gerekli. Verilen paraların karşılığının alınamadığı da ortada. Bu sorunun çözümü Genel Merkezimizin açıkladığı, Yarına Atılım Eylem Planı ile birlikte ortadan kalkacaktır. Biz interneti 5H, Hızlı, Hesaplı, Hizmet Odaklı, Her Yerde Ve Hür İnternet kriterleri üzerinden Serdivan için hak edilen seviyeye getireceğiz”dedi.

- REKLAM -

Pamukova’da Sıfır Atık Kütüphanesi Açıldı

Pamukova ilçesine ziyarette bulunan Sakarya İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı’nın katılımıyla Pamukova İmam Hatip Ortaokulunda gönüllü öğretmenlerin...