Yeni Dünya Vakfı Güven Övün’ü ziyaret etti

Diğer Haberler
- REKLAM -

Yeni Dünya Vakfı Sakarya Şube Gençlik Kolları Başkanı Oğuz Tıkız, İdari Mali İşler Birim Başkanı Sait Dursun, Kaynak Geliştirme Birim Başkanı Hayati Öztürk ve Şube Genel Sekreteri Bilal Maruf Şimay, Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün’ü makamında ziyaret etti.

Vakıfın kısa tarihi yapılan çalışmaları ve yakın gelecekte gerçekleştirilecek projelerden bahseden Oğuz Tıkız, Erenler Yaşam Merkezi’nde faaliyete geçecek olan Kitap Kafe hakkında detaylı bilgiler verdi.

Başkan Övün “Yeni Dünya Vakfı’nın faaliyetlerini yakından takip ediyorum. Bu sebeple hizmet ve gayretlerinden ötürü Yeni Dünya Vakfı Yönetimine çok teşekkür ediyorum.” diyerek güzel dileklerde bulundu.

Ziyaret ardından Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün ve Yeni Dünya Vakfı yönetim kurulu üyeleri fotoğraf çekilerek, Gençlik Kolları Başkanı Oğuz Tıkız  tarafından Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün’e  plaket takdim edildi.

 

 

- REKLAM -

Pamukova’da Sıfır Atık Kütüphanesi Açıldı

Pamukova ilçesine ziyarette bulunan Sakarya İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı’nın katılımıyla Pamukova İmam Hatip Ortaokulunda gönüllü öğretmenlerin...