Kalem Etek Hangi Ürünlerle Uyum Sağlar?

Diğer Haberler
- REKLAM -

Her kadının gardırobunun olmazsa olmaz parçalarından olan kalem etek birçok ürünle kullanılır. Salaş bluzlar başta olmak üzere gömleklerle ve kazaklarla oldukça şık bir görünüm kazandırır. Kumaş kalem etekler dışında son moda trendi olan deri kalem etekler de oldukça ilgi çekmektedir. Kalem etekler genelde sade tek renklerden oluştuğundan dolayı üstüne giyilecek parçanın renkli seçilmesi gerekir. Pantolon giymekten sıkıldıysanız rahat kalem etekler kurtarıcınız olacaktır. Kalem etek günlük olarak düz ayakkabılarla kombinlendiği gibi şık stiletolarla da giyilebilir. Kot kalem eteklerin altına spor ayakkabı kombini de yapabilirsiniz.

Siyah Kalem Etek Üzerine Nasıl Çanta Takılır?

Kalem etekler şık alt giyim olduğundan klasik çantalar tercih edilmelidir. Klasik siyah kalem etek genellikle canlı renk üst giyimle, sade ve hareketsiz çanta takılmalıdır. Spor siyah kalem etek kombinlerinizde büyük ve pastel renklerine çantalar tercih edebilirsiniz. Klasik siyah kalem etekler de ise küçük ve sade siyah renk çantalar kullanmanız daha şık bir görünüm kazandırır. Dilvin online mağazasında yer alan yüzlerce siyah kalem etek çeşidinden kendinize en uygun kalem etekleri uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Siyah kalem eteklere ve daha birçok kalem eteğe https://www.dilvin.com.tr/kalem-etek-modelleri linkinden ulaşabilirsiniz.

- REKLAM -

Büyükşehir Avrupa’yı salladı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Wushu sporcuları, Bulgaristan’da düzenlenen Avrupa Wushu Şampiyonası’na adeta damga vurdu. 13 ülkeden bin sporcunun katıldığı şampiyonada,...