Perşembe, Eylül 29, 2022
spot_img

Ebubekir Şahin’den SUBÜ radyosu için destek sözü

Sakarya
açık
28.2 ° C
28.2 °
28.2 °
29 %
2.7kmh
0 %
Per
32 °
Cum
33 °
Cts
32 °
Paz
35 °
Pts
18 °
Diğer Haberler

SUBÜ Konuşmaları’na konuşmacı olarak katılmak üzere SUBÜ’yü ziyaret eden RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, üniversite birimlerini gezerek öğrenci ve akademisyenlerle de buluştu. Şahin, SUBÜ’nün genç iletişimcilere geniş imkânlar sunduğunu belirtti.

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nin (SUBÜ) düzenlediği SUBÜ Konuşmaları programına katılmak üzere üniversiteye ziyarette bulunan Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin,  beraberinde Rektör Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık ile birlikte üniversite birimlerini de gezerek öğrencilerle buluştu. Üniversitenin TEKNOFEST yarışlarına katılan elektrikli aracı Revolt hakkında bilgiler alan Şahin, daha sonra Yapay Zekâ ve Veri Bilimi Uygulama ve Araştırma Merkezi, Biyomedikal Teknolojiler Uygulama ve Araştırma Merkezi, Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi, SUBÜ Stüdyoları ve Spor Bilimleri Fakültesi’ni gezerek öğrenciler ve akademisyenlerle bir araya geldi.

Okul radyosu için destek vereceğiz

SUBÜ ziyaretine yönelik sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulunan RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, “SUBÜ Konuşmaları’nda genç kardeşlerimizle buluşmak üzere geldiğimiz Sakarya’da, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitemizin değerli Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık hocamızı ziyaret ederek üniversitenin yapay zekâ atölyelerindeki çalışmalar hakkında bilgi aldık. SUBÜ Stüdyoları’nda incelemelerde bulunduk. Genç iletişimci kardeşlerimize geniş imkânlar sunan üniversite yönetimini tebrik ediyorum. Okul radyosunun açılması için de RTÜK olarak gereken desteği vereceğiz” diye konuştu. SUBÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık ise yine sosyal medya hesabından, “RTÜK Başkanımız ve aynı zamanda hemşehrimiz Ebubekir Şahin ‘SUBÜ Konuşmaları’ programımıza katılmak üzere üniversitemizdeydi. Başkanımızla program öncesi birimlerimizi gezip öğrencilerimizin çalışmalarını inceledik. İlgi ve nezaketleri için teşekkür ediyorum” paylaşımında bulundu.

Önceki İçerikGündem OSB’ler
Sonraki İçerikTürkçe Özbekçe çeviri
- REKLAM -

Burak Erken, Murat Ekşi’nin Listesinden Seçime Giriyor

3 Ekim’de gerçekleştirilecek olan SATSO Organ Seçiminde Beyaz Liste ile 34. Meslek Komitesinden aday olan Murat Ekşi, Sakarya’nın önemli...