Dacia Duster incelemesi

Diğer Haberler
- REKLAM -

Dacia Duster şimdi hiç olmadığı kadar iyi, üstelik alabileceğiniz en iyi SUV

Dacia Duster, ödenen paranın karşılığını öyle mükemmel bir şekilde veriyor ki, daha pahalı bir model için daha fazla para harcamanıza gerek kalmıyor.

2021 yılında ikinci nesil Duster ‘ın görünümünde değişiklik yapıldı, dış tasarımı, iç döşemeleri, bilgi-eğlence sistemi güncellendi, tüm bunlar Dacia ‘nın rekabetçi yapısını korumaya, aynı zamanda da bütün-çeker-tekerlekler opsiyonunu sunmasına olanak sağlamıştır, yani Dacia fiyatına göre piyasadaki en uygun araç olmuştur.

Dacia Duster hakkında

Dacia Duster, süper mini fiyatına satın alabileceğiniz bir SUV ‘dir.

Görsel olarak ikinci nesil araba eski modele çok benzer, ama gövde paneli tamamen yenidir. Eskisinden daha cazip ve daha kaliteli; yenilenmiş farları, yeni ızgara tasarımı, arka spoyler ve yenilenmiş alaşım jant tasarımlarıyla oldukça geliştirildi. İç kısmına geliştirilmiş döşeme, deri kaplı direksiyon, elektrikli arka camlar gibi özellikler eklendi.

Model yelpazesi, aralarından seçim yapabileceğiniz sadece üç seviyeye düşürüldü: Temel, Konfor ve Prestij. Duster ‘a sahip olmak için giriş seviyesi 16 inçlik direksiyonu, seyir kontrolü, kliması ve bluetooth ‘u ile Essential seviyesidir.

Dacia Duster çeki demiri montajı yapabilmekteyiz.  Daha fazla bilgi için lütfen tarafımıza ulaşınız.

- REKLAM -

Büyükşehir sahada çalışmalarını aralıksız şekilde sürdürdü

Sakarya Büyükşehir Belediyesi sağlam altyapısı ile olumsuzlukların önüne geçti Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Sakarya’da etkisini gösteren kuvvetli yağış esnasında baskın, sel...