Çarşamba, Temmuz 24, 2024

İşte Sadeceon.com ile instagram takipçi al !

- REKLAM -
Diğer Haberler

Son zamanlarda herkesin bildiği üzere internet aşırı aktif kullanımda toplumumuzda. Ve özellikle instagramı olmayan bireyler kalmadı denecek kadar az sayıda. İnsanlar bütün işlerini instagram üzerinden yapabiliyorlar. Öncelerde sadece fotoğraf paylaşmak için kullanılan bir uygulama iken şimdilerde ticarethaneye  çevrilmiş durumda. Tekstil firmaları kıyafet satışlarını instagram üzerinden yapmaya başladı. Gıda firmaları daha çok insana ulaşmak için instagram hesapları kullanıyor. Özellikle şimdilerde takipçi sayıları çok önemli takipçi sayısı fazla olan instagram fenomenlerinin giydiğini giyip yediğini yiyip gezdiğini gezer olmuş durumdayız. Firmalar da instagram takipçi sayısı fazla olan kişilere para karşılığında kendilerini tanıtmalarını istiyorlar. Mesela bir gömlek firmasısınız ve instagramın en çok takipçisi olan fenomenlerine hediye olarak firmanızın gömleklerini gönderiyorsunuz. Onlarda para karşılığında bir günlüğüne sizin firmanıza ait gömlekleri giyip fotoğraf çekinip fotoğraflarının altına sizin firmanızı etiketliyorlar ve o fenomenlerin tamamı sizin sayfanıza mutlaka girip sizin ürünlerinizi incelemeden geçmiyorlar. Almasalar bile en azından akıllarının bir kenarlarında siz oluyorsunuz ve ihtiyaç halinde ilk ziyaret ettikleri sayfa sizin sayfanız oluyor. Sadeceon.com ile instagram takipçi al sayesinde takipçi sayınızı kendiniz de arttırabilirsiniz. 20 tl den başlayan fiyatlardan takipçi satın alabilirsiniz miktarları ile fiyatları doğru orantılı şekilde artıyor tabi takipçi kalitesi de fiyatlara göre değişiyor. Bazıları aktif instagram kullanmayan kullanıcılar oluyor. O yüzden hitap kitlesi çok kaliteli olamayabiliyor. Sizin için önemli olan doğru satıcıyı bulmak. Bunun içinde sitenin harika bir uygulaması var kullanıcılar aldıkları sayfaları puanlıyorlar ve memnun olup olmadıklarına dair yorumlarını yazıyorlar. Bu da size harika bir referans oluyor.

Sadece takipçi satın alma değil takipten çıkarma seçeneğiniz de mevcut Sadeceon.com ile instagram takipçi al sitesinde. Ve hatta dilerseniz videolarınıza izleme sayısı bile satın alabiliyorsunuz. Yorum satanlar beğeni satanlar daha neler neler. Bazıları türk kitle diye sınıflandırma bile yapmış kime hitap ediyorsanız onu bile seçebiliyorsunuz. Ne kadar çok beğenisi varsa bir kullanıcının aynı seo yapmak gibi instagramda haber kaynaklarında en üst sıralarda yer alabiliyorsunuz. Böylece herkes sizi görebiliyor. Bu sadec giyim firmaları için geçerli değil makyaj firmaları da bu yöntemle bir çok kişiye ulaşabiliyor. Bu durum sizin vaktinizden de tasarruf ettiriyor. İndirimleri anında görüntüleyebiliyorsunuz. Bazıları takipçi kalitesi olarak iyi olmuyor ama özellikle dikkat etmeniz gerekiyor. Kullanılmayan hesaplardan oluşan takipçi kirliliği de olabiliyor. Yorumlar okunmadan kesinlikle karar verilmemesi gereken bir konu. 10 tl karşılığında 1000 takipçi satın alabilrsiniz. 20 tl karşılığında 2000 ve 30 tl karşılığında 3000 takipçi satın alabilirsiniz oranlar bu şekilde ilerliyor. Kaç tane takipçiye ihtiyacınız varsa bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz Sadeceon.com ile instagram takipçi al sitesinden. Bazı firmalar kampanya yapıyor. Yılbaşına özel kampanyalar olabiliyor mesela. Fiyatlarda düşürmeye gidiyorlar. Kişiler hesaplar için çok önemi olmasa da şirket hesapları için inanılmaz bir satış arttırma tekniği olabilir. Bazı ünlüler de sadece egoları için takipçi satın alabiliyorlar. Fiyatlar o kadar komik ki kişisel hesaplar bile bunu yapabiliyor. Doğru adresi arıyorsanız kesinlikle tıklamanızı tavsiye ederim.

- REKLAM -
spot_img

+1 Eğitim Modeli Herkesi Memnun Ediyor

SUBÜ Kalite Koordinatörlüğü, üniversitenin tüm birimlerinde uygulanan +1 Eğitim Modelinden duyulan memnuniyete yönelik düzenli olarak gerçekleştirilen anket sonuçlarını açıkladı....