Salı, Ağustos 9, 2022
spot_img

‘Belediyelerde ve genelde iktidara gelmeliyiz’

- REKLAM -
Sakarya
açık
32.7 ° C
32.7 °
32.7 °
39 %
4.8kmh
8 %
Sal
33 °
Çar
34 °
Per
31 °
Cum
34 °
Cts
35 °
Diğer Haberler

Saadet Partisi Adapazarı İlçe Teşkilatı haftalık yönetim kurulu toplantısı yapıldı. Teşkilat çalışmaları raporları birim başkanları ve mahalle temsilcileri tarafından sunuldu ve  toplantıda mahalli sorunlara da değinildi.

Saadet Partisi Adapazarı İlçe Başkanı Aytaç Çakıroğlu başkanlığında gerçekleşen toplantıda çalışmaları değerlendiren Çakıroğlu, Saadet Partisi’ne teveccühün her geçen gün artarak devam ettiğini belirterek, “Arazide çalışmalar devam ediyor yarın seçim varmış gibi artarak devam edecek. “Yaşanabilir bir Türkiye”, “Yeniden büyük Türkiye” ve “Yeni bir dünya” idealleriyle Türk siyasetine yeni bir anlayış getiren Erbakan hocamızın siyasi hayatı boyunca Türkiye öncülüğünde adil bir dünyanın kurulacağına inanarak çalıştı. Bugün bizde bu idealle Saadet Partisine katkıda bulunmak amacıyla çalışmalara devam edecegiz. Türkiye ve ülke insanının menfaatine yapılan çalışmalar ile Belediyelerde ve genelde iktidara gelmeliyiz” dedi.

- REKLAM -

Serdivan Belediyesi Yol Ağını Güçlendiriyor

Serdivan Belediyesi mahallelerde yaptığı iyileştirme, yeni yol açma ve asfalt çalışmalarıyla şehir içi ulaşımdaki konfor ve imkanları genişletiyor. İlçedeki yol...