Salı, Ağustos 9, 2022
spot_img

SATSO’nun locası için boşaltılma kararı alındı

- REKLAM -
Sakarya
kapalı
23.2 ° C
23.2 °
23.2 °
95 %
1.4kmh
99 %
Sal
32 °
Çar
34 °
Per
29 °
Cum
33 °
Cts
32 °
Diğer Haberler

Sakaryaspor yönetimi, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nın kullandığı locanın boşaltılması için karar aldıklarını ve SATSO’ya kararın tebliğ edildiğini duyurdu.

Sakaryaspor sosyal medyadan yaptığı açıklamada:

”Değerli taraftarlarımıza ve kamuoyuna;

SATSO Başkanı Sn. Akgün Altuğ, 23 Haziran 2021 tarihinde yapmış olduğu basın açıklamasında Sakaryaspor kulübü için; ‘Artık bıktık bir daha destek olmayacağız’ görüşünü kamuoyuna aktarmıştı.

Sakaryaspor yönetim kurulu olarak yapmış olduğumuz toplantıda SATSO’nun kullanmış olduğu locanın boşaltılması kararını almış ve kendilerine tebliğ etmiş bulunmaktayız.

Sakaryaspor bu şehrin en büyük markası ve en büyük sivil toplum örgütüdür. Kulübümüzün kimliğine zarar verecek her türlü davranışın karşısında olacağımızı buradan tüm Sakarya halkına tekrar hatırlatmak isteriz.

BIKMADAN ve yılmadan Sakaryasporumuzun hak ettiği üst lige çıkması için gece gündüz çalışıyor ve gayret gösteriyoruz. İnşallah bu sene hedefimiz olan şampiyonluğu Sakaryaspor camiasına armağan edeceğiz.

Yeşil Siyah Saygılarımızla” denildi

- REKLAM -

Şehit Güvenlik Korucusu Ekrem Akkaya Operasyonu Başlatıldı

PKK terör örgütünü ülke gündeminden çıkarmak ve bölgede barındığı değerlendirilen teröristleri etkisiz hale getirmek maksadıyla, Bitlis İlinde Eren Abluka-32...