Perşembe, Eylül 29, 2022
spot_img

Hüdaverdi Bahadır Sakaryaspor için maddi destek çağrısı yaptı

Sakarya
açık
28.2 ° C
28.2 °
28.2 °
29 %
2.7kmh
0 %
Per
32 °
Cum
33 °
Cts
32 °
Paz
35 °
Pts
18 °
Diğer Haberler

Hendek Belediyesi meclis üyesi ve Başkan Yardımcısı Hüdaverdi Bahadır, Hendek Belediye Meclisi üyelerine Sakaryaspor için maddi destek çağrısı yaptı.

Hendek Belediye Meclis Toplantısında gündem dışı söz alan Hendek Belediyesi meclis üyesi ve Başkan Yardımcısı Hüdaverdi Bahadır, “Sakaryaspor’umuz Play Off’a kaldı. Vanspor engelini de aşarak yarı finale yükseldik. Tüm şehir inanıyor, biz inanıyoruz. Sakaryaspor şampiyon olacaktır. 2 yıldır Hendek Belediye Başkan Yardımcısı ve Büyükşehir Meclis üyesi olarak Hendekliler adına üstlenmiş olduğum görevi layıkıyla yerine getirmeye çalışıyorum. Bize inanan, bize güvenen kimseyi yolda bırakmadık, sözümüzü asla çiğnemedik. Bize bu noktada verilen her görevi yerine getirmekten de asla kaçınmam. Başkanvekilliği görevim sürecince Hendek Belediyesindeki görevlerimin dışında Sakaryasporu düşünüp Sakaryaspora odaklanırken hiçbir planın içinde yer almadık. Gelin bu tarihi fırsatı kaçırmayalım.  Sakaryaspor şampiyonluk yolunda ilerlerken şu son dönemeçte sizlerle birlikte elimizi taşın altına koyalım. Sakaryaspora gücümüz nispetinde emsal oluşturması ve örnek olması adına ilki gerçekleştirip maddi desteğimizi esirgemeyelim. Sizlere Sakaryasporun hesap numarasıyla ilgili bilgi verilecektir” dedi.

Başkan Turgut Babaoğlu ise Hüdaverdi Bahadır’a teşekkür ederek, “Geçmiş dönemde olduğu gibi kimseden zorla bir şey almıyoruz, istemiyoruz. Gücümüz nispetinde her alanda olduğu spora desteklerimiz devam edecek” dedi.

- REKLAM -

Burak Erken, Murat Ekşi’nin Listesinden Seçime Giriyor

3 Ekim’de gerçekleştirilecek olan SATSO Organ Seçiminde Beyaz Liste ile 34. Meslek Komitesinden aday olan Murat Ekşi, Sakarya’nın önemli...