Ecevit Keleş’in partisine yönelik eleştirilerine cevap verdi

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, CHP İl Başkanı Ecevit Keleşi’in ‘AK Parti, Sakarya’yı yönetebilecek durumda değil. Politikaları, çalışmaları ve söylemleri tamamen günü kurtarmak adına’ sözlerine cevap verdi.

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever; “Muhalefeti kendi sığ tartışmalarıyla, kendi ayak oyunlarıyla baş başa bırakıp kendi gündemimize odaklanacağız. Biz vaktimizi ve enerjimizi kendi çalışmalarımızı daha ileriye taşımak için ortaya koymaya devam edeceğiz. Milletimizin kapısını seçimden seçime çalan bir parti hiç olmadık, olmayacağız. İlk günkü aşkla, heyecanla ülkemize hizmet etmeyi sürdüreceğiz. Ulaşamadığımız ve gönlünü kazanamadığımız tek bir vatandaşımız kalmayana dek bize dinlenmek, durmak haramdır. Türkiye’nin 2023 hedeflerine ulaşması, 2053 ve 2073 vizyonlarını hayata geçirmesi AK Parti ve Cumhur İttifakı olarak bizlerin omuz omuza vereceği mücadeleye bağlıdır.

CHP siyasi parti kimliğini giderek kaybetmekte. Kendi parti içi istifalarını ve parti içinde yaşadıkları taciz, tecavüz ve kadına şiddet olaylarını gölgelemek için her yeni bir gün gündem değiştirmek adına ortaya attıkları yalanlarla ne uğraşacak, ne de vakit kaybedecek durumda değiliz. İşimiz vaktimizden çok. Sakarya için söyleyecek çok sözümüz, yapacak çok işimiz var. Yerel yönetimlerdeki belediyelerimizin hizmetlerini ve çalışmalarını görmezden gelenler, kendi idarelerindeki belediyelerin çöp, çamur ve çukur hezimetleriyle meşguller. Bizler yerel yönetimlerde şehrimize kazandırdığımız projelerle, yeni yatırımlarla bir hizmet dağı oluştururken, onlar çöplerini toplamaktan aciz belediyeleriyle çöp dağlarını konuşuyor. İşte farkımız budur. İnşallah vatandaşlarımızın ferasetiyle 2023 seçimleri, Türkiye’de CHP’nin siyasetten tasfiye edildiği yeni bir dönemin müjdecisi olacaktır” dedi.

İlgili Haberler

- REKLAM -