‘Uzaktan da Yakınsın Öğretmenim!’

Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Sosyal-Kültürel Faaliyetler ve Dijital Yönetim Biriminin ortaklaşa hazırladıkları video çalışmaları ses getirdi. Bu çalışmalarla öğretmenlere bu süreçte moral vermek isteyen Özel Büro ekibi Öğretmenler Günü çekilişi de gerçekleştirdiler.

UZAKTAN DA YAKINSIN ÖĞRETMENİM!

 “Uzaktan da Yakınsın Öğretmenim” sloganıyla yola çıkan Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü  Özel Büro ekibi, farklı meslek gruplarının gözünde öğretmenliği anlatan video çalışmaları hazırladılar. Bu çalışmada zorlu pandemi sürecinde üstün bir çabayla eğitime devam eden öğretmenlere manevi destek olunması amaçlandı. Öğrenciler de öğretmenlerine uzaktan seslenerek bu özel günde onları  yalnız bırakmadılar.

Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun BAKIRTAŞ; öğretmen ve öğrenci iş birliğinin mekan ve şart seçmeksizin en güzel şekilde yürütüldüğünü, aradaki bağın kopmadan daha da güçlenerek devam edeceğini belirtti. BAKIRTAŞ “Bu süreçte tüm öğretmenlerimizin yanındayız. Güzel günler çok yakında. Sabırla, inançla, tedbirle okullarımıza döneceğimiz günü bekliyoruz. Tüm meslektaşlarımın Öğretmenler Gününü en içten dileklerimle kutlarım, dedi.”

İlgili Haberler

- REKLAM -