Ülke Tanıtımları Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Sakarya Gençlik Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Sakarya Gençlik Merkezi’nde 5 haftadır devam eden ‘Sakaryalı Gençler Dünyayı Tanıyor Projesi’ yoğun talep görüyor. Pandemi döneminde maske-mesafe-temizlik kurallarına uygun olarak küçük gruplarla sürdürülen projeyi Sakarya Gençlik Merkezi ve Yedirenk Uluslararası Öğrenci Derneği birlikte yürütüyor.

Proje kapsamında ülkemizde öğrenim gören uluslararası öğrenciler kendi ülkelerini tüm yönleriyle Sakaryalı gençlere sunuyor. Sunum esnasında imkanlar dahilinde ikramlarda da bulunan gençler adeta bir kardeşlik köprüsü kuruyor. Talebin yüksek olduğu sunumlara her yaştan genç yoğun ilgi gösteriyor.

Program hakkında konuşan Sakarya Gençlik Merkezi Müdürü Ali OKUR, pandemi döneminde maske-mesafe-temizlik kurallarına uygun olarak gerçekleştirilebilecek faaliyetleri tasarlarken aklımıza ilk gelen programlardan biri olan ‘Sakaryalı Gençler Dünyayı Tanıyor Projesi’ gençlerimizin yoğun ilgisine maruz kaldı. Oldukça önemli çıktıları olduğuna inandığımız bu programı önümüzdeki haftalarda da aralıksız olarak devam ettirmek niyetindeyiz. Tüm gençlerimizi bu programımıza davet ediyoruz. dedi.

Her Perşembe saat: 16.00’da gerçekleştirilen program Sakarya Gençlik Merkezi’nde devam ediyor.

İlgili Haberler

- REKLAM -