Yavuz; ‘Hayallerimiz, heyecanlarımız var’

AK Parti Ferizli İlçe Teşkilatı’nın 7. Olağan Kongresine katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz Sakarya’yı daha yaşanabilir kent haline sokmak için gayret sarf ettiklerini dile getirdi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali ihsan Yavuz AK Parti Ferizli İlçe Teşkilatı’nın 7. Olağan Kongresine katıldı. Ferizli Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen kongreye Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, AK Parti Milletvekili Recep Uncuoğlu, Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, ilçe belediye başkanları, partililer ve çok sayıda basın mensubu katıldı. Gerçekleştirilen kongrede Ferizli İlçe Başkanlığına yeniden Muhsin Zurnacı seçildi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, “Genç yaşla alakalı değildir. Genç kimin hayalleri varsa kimin rüyaları varsa kimin idealleri varsa kimin heyecanı varsa o gençtir. Bu kongrede genç olmayan var mı? Hepimizin rüyaları, hülyaları, idealleri, hayalleri, geleceğe ilişkin beklentileri, ümitleri var. Çünkü biz geleceğin, yüzyılların Türkiye’sini kurmaya, inşa etmeye çalışıyoruz. Onun için heyecanlıyız onun için gündüz gece çalışmaya devam ediyoruz. Eğer böyle bir hayalimiz olmasaydı bizim Akdeniz’de işimiz neydi? Eğer böyle bir hayalimiz olmasaydı Libya’da işimiz neydi? Suriye’de ne yapardık, ne işimiz olacaktı? Karadeniz’de gaz bulmak için neden uğraş veriyoruz? İşte o hayallerimiz heyecanımız var olduğu için bizde Sakarya’yı daha yaşanabilir kent haline getirmek için gayret sarf ediyoruz” dedi.

İlgili Haberler

- REKLAM -