Çarşamba, Ekim 20, 2021

‘Sakaryaspor ile ilgili projelerimi paylaşmaya hazırım’

Eski bakan Ersin Taranoğlu Sakaryaspor Kongresi’nin ardından sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ‘Sakaryaspor Başkanlığı’na seçilen Sayın Cevat Ekşi ve Yönetim Kuruluyla Kulübümüz için hazırladığımız projeleri paylaşmaya, destek olmaya koşulsuz şartsız hazır olduğumuzu beyan ediyorum dedi.

İşte o paylaşım;

Çok Kıymetli Sakaryaspor Taraftarları ve Çok Kıymetli Sakarya Halkı,

Sakaryaspor ile ilgili plan ve projelerimi paylaştığım geçtiğimiz günlerde gösterdiğiniz ilgi ve sevgi seli için hepinize teşekkür ederim. Yapıcı olarak eleştirilerini ileten taraftarlarımızı da bir kez daha sevgiyle selamlıyorum. Biz, Sakaryaspor ailesiyiz ve bu muhterem ailenin hiçbir ferdiyle şahsımın asla bir kırgınlığı olamaz.

Hepimizin yakinen takip ettiği üzere, Pazar günü gerçekleşen Seçimli Olağanüstü Genel Kurul’da Cevat Ekşi Sakaryaspor Kulübümüzün Başkanı seçildi. Kendisini canı gönülden tebrik ediyor, Kulübümüzü Şampiyonluğa götürecek bu yolda başarılar diliyorum.

Aynı şekilde, Sakaryaspor Başkanlığı’na aday olan Uğur Akkuş Bey’e de şahsım adına centilmence yarıştığı için teşekkür ederim.

Değerli Sakaryasporlular,

Seçim ve Genel Kurul süreci geride kaldı. Kırgınlıkları ve dargınlıkları bir kenara bırakarak Sakaryaspor için tek yürek ve beraber olmalıyız.Daha önce de defalarca belirttiğim gibi, asıl olan kazanmak ve bu uğurda emek harcayıp, sonuna kadar mücadele etmektir. Bizim mücadelemiz, Sakaryasporu şampiyon yapma mücadelesidir !

Bu mücadelenin özünde de, birlik var, beraberlik var, dayanışma var, kardeşlik var, edep var, ahlak var! Birliğimizden güç kazanmalı,sinerji yaratmalı, Sakaryasporumuzu şampiyon yapmak için çıkmış olduğumuz yolda birbirimize her türlü desteği vermeli, “Ben de varım !” demeliyiz.

Bu bağlamda, Sakaryaspor Başkanlığı’na seçilen Sayın Cevat Ekşi ve Yönetim Kuruluyla Kulübümüz için hazırladığımız projeleri paylaşmaya, destek olmaya koşulsuz şartsız hazır olduğumuzu beyan ediyorum.

Efsane geri dönecek, sahalarda şampiyonluk rüzgarları esecek!

Selam ve muhabbetlerimle;
Ersin TARANOĞLU

İlgili Haberler

- REKLAM -