AK Parti 19. Kuruluş Yıl Dönümü programı saat 17.00’de başlayacak

Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki “Erdemliler Hareketi” ile 2001 yılında siyaset sahnesinde yerini alan AK Parti, çeşitli engellemelere rağmen reformlar ve seçim başarılarıyla dolu 18 yılı geride bıraktı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da katılacağı AK Parti 19. Kuruluş Yıl Dönümü programı saat 17.00’de başlayacak.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Ankara 75. Yıl Amfi Tiyatro ve Kültür Merkezinde düzenlenecek olan AK Parti 19. Kuruluş Yıldönümü Kutlama Programına; parti kurucuları, kabine üyeleri, milletvekilleri, MYK ve MKYK Üyeleri, il başkanları, kadın ve gençlik kolları MKYK üyeleri, parti kurulları ve bakan yardımcıları katılacak.

AK Parti kurmaylarıyla bir araya gelecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın etkinlikte AK Parti’nin 19 yılının muhasebesini yaparak, gündeme dair önemli mesajlar vermesi bekleniyor. Bugün 75. Yıl Amfi Tiyatro ve Kültür Merkezinde gerçekleşecek olan AK Parti’nin 19. Kuruluş yıl dönümü etkinliklerine Sakarya heyeti olarak; AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, İl Başkanı Yunus Tever, Milletvekilleri; Recep Uncuoğlu, Kenan Sofuoğlu, Çiğdem Erdoğan Atabek, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Büyükşehir Belediye Meclis Başkanvekili Fevzi Kılıç, İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu ve İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Salih Başer’in katılması bekleniyor.

İlgili Haberler

- REKLAM -