Maske Otomatları şart oldu

Koronavirüs (Covid-19) salgının arttığı ve önümüzdeki günlerde 2. dalganın geleceğinin konuşulduğu bu günlerde maske takmanın zorunlu olduğu AVM, restoran, kamu kurumları ve mağaza gibi kapalı alanlara girişlerde ve açık alanda maske temin etmemiş vatandaşlar toplum sağlığını riske atıyor.

Temin edebilecekleri bir eczane veya market bulamadıkları gerekçesi ile maske takmayan vatandaşlar için belediyeler evlere dağıtım yerine şehrin muhtelif noktalarına maske otomatları koyarak ihtiyaç duyan vatandaşların maske teminini sağlaması şart oldu.

Belediyelerin maske dağıtımında yaşadıkları sorunların ve maliyetlerin de önüne geçmek için şehrin muhtelif yerlerine  koyacakları maske otomatları ile vatandaşların tuşlama yapmadan ve el değmeden çalışan, içindeki UVC ledler ile de sürekli dezenfekte edilen, madeni para ile yada Kart54 ile temassız ödeme yapılmasına imkan veren otomatlar ile paketli maskelerin her an herkes için ulaşılabilir olması koronavirüs salgının arttığı bugünlerde sağlıklı bir çözüm olacak.

İlgili Haberler

- REKLAM -