‘Makamınız Hizmet Makamı Sayın KILIÇ’

İYİ Parti Erenler İlçe Başkanı Şemsettin Duman’ın gündeminde Şehit Astsb. Yaşar Güler Caddesi vardı.

İYİ Parti Erenler İlçe Başkanı Şemsettin Duman yaptığı basın açıklamasında ’Ülkemizin ve Milletimizin Pandemi sürecinde daima yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz bizler bu sıkıntılı süreçte 1 tek kelime etmedik şu sıkıntılı süreç bir bitsin dedik fakat Şehit Astsb. Yaşar Güler Caddesi esnafı mahalle sakinleri artık durumdan rahatsız, dolmuş esnafı yapım sürecinde bir sürü sıkıntı çekti şimdide bitirilmeyen yolun çilesini çekiyorlar.

Daha önce dile getirdiğimiz Şehit Astsb. Yaşar Güler Caddesi konusunda Elektirik hatlarını yer altına almayacaktınız neden yolu bozdunuz dedik hattı yer altına çektiniz.

Şimdi işiniz bittiyse neden bu yolun asfaltlamasını yapmıyorsunuz nasıl olsa Yaşam Merkezini asfalt karşılığında devretmediniz mi ?

Neden hala Şehit Astsb. Yaşar Güler Caddesini bitirmiyorsunuz eksiği var ise asfalt öncesi neden eksikleri gidermiyorsunuz eksiği yok ise neden asfalt atmıyorsunuz. Makam aracınıza binmeden Erenler Belediyesi etrafında olan sokakları hiç gezdiniz mi parke taşlarının rezilliğini sokak aralarının durumunu neden görmezden geliyorsunuz istemediğiniz belediye ye başkan adayı olarak gönderildiniz ve seçildiniz diye ERENLER HALKINI cezalandıramazsınız.

Pandemi sürecinde yan gelip yattınız bari biraz silkelenin kendinize gelin.

Sayın KILIÇ ;

Kimse sizi 5 yıl koltukta oturun maaş alın diye seçmedi Halk hizmet bekliyor sizden Pandemi sürecinde esnaf ve sanatkarlara yardımcı olmadınız vatandaşa yardım götürme konusunda yetersiz kaldınız.

Mesela Erenler ilçesinde bulunan dükkanları kapanan Kuaförler, kahvehaneler, çay ocakları, lokantalar vb esnafa sordunuz mu ihtiyaçları var mı bu insanlar o dükkanların geliri ile ev geçindiriyor Sizler o esnaflara ve o işlerde çalışanlara kumanya desteği sağlamadınız. Hep alışmışsınız vatandaş gelsin başvuru yapsın istesin herkes isteyemez sayın başkan oraya gelemez bunu hiç düşündünüz mü daha önce sıkıntısı olmayan işi yolunda olan esnaf gelip belediyeden kumanya isteyemez sizin göreviniz ilçede olan her vatandaşın  durumuna hakim olmak gerek muhtarlar ile gerek müdürlükleriniz ile ama siz kolay yoldan vatandaş isterse yönlendirin sosyal yardımlaşmaya Kızılay’a bitti gitti olmaz Halka inin Vatandaşı dinleyin artık’ dedi.

İlgili Haberler

- REKLAM -