Berber ve Kuaför Esnafı Açılışa Hazırlanıyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 11 Mayıs’ta berber ve kuaförlerin dükkânlarını açabilecekleri açıklamasının hemen ardından Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’dan esnafı sevindiren haber gelmişti. Esnaf Odaları ile koordineli çalışma başlatan belediye ekipleri, 632 dükkanı dezenfekte ediyor, maskeleri teslim ediyor. Çalışmadan oldukça memnun olan Oda Başkanlarından Işıksu’ya teşekkür geldi.

Dezenfekte ve Maskeler Tamamlanıyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın salgınla mücadele kapsamında açıkladığı yeni kararlar arasında berber ve kuaförlerin 11 Mayıs’ta işbaşı yapacakları yer alıyordu. Kararın hemen ardından Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, ilçedeki 632 esnafın dezenfekte ve maske ihtiyacını karşılayacaklarını açıklamıştı. Adapazarı Belediyesi ekipleri Başkan Işıksu’nun talimatıyla çalışma başlatarak, esnaf odaları ile koordineli bir şekilde 632 dükkanı dezenfekte ediyor, esnafa maskelerini teslim ediyor.

Başkan Işıksu’ya Odalardan Teşekkür

Çalışmalardan oldukça memnun olduklarını dile getiren Sakarya Berberler Odası Başkanı Haluk Hacıoğlu ve Sakarya Kuaförler Odası Başkanı Ali Ak, Başkan Mutlu Işıksu’ya verdikleri destek için teşekkür etti. Hacıoğlu, “Her zaman esnafın yanında olan kıymetli başkanımızın bizleri düşünerek hemen harekete geçmesi ve ekiplerinin hassas çalışmasından çok memnunuz, teşekkür ediyoruz” derken, Ak, “Sıkıntılı süreçte kuaför ve güzellik camiamıza destek veren Başkanımız Mutlu Işıksu’ya şükranlarımızı sunuyoruz.” diye konuştu.

İlgili Haberler

- REKLAM -