‘Söğütlü ilçe halkı olarak KINIYORUZ’

Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten yazılı medyada çıkan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin Söğütlü ilçesine yeterince hizmet göndermediği yolundaki beyanlar ile ilgili basın açıklaması yaptı.

Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten yaptığı basın açıklamasında ‘Yazılı medyada çıkan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem Yüce’nin Söğütlü ilçesine yeterince hizmet göndermediği yolundaki beyanları Söğütlü ilçe halkı olarak KINIYORUZ.

Henüz bir yılın dolduğu şu günlerde yapılan bu yersiz ve zamansız tenkidin doğruları yansıtmadığı hakkındaki görüşlerimizi başkanımıza sunuyor, ilgi ve alakalarını minnet, şükran ve teşekkürle karşılıyoruz.

Hizmet dönemi süresi göze alındığında Büyükşehir Belediyesinin kuruluşundan bu güne Söğütlü halkımızın kullanımına arz edilen ve devam eden hizmetleri gelecek hizmetler için teminat sayıyoruz.

Sayın Ekrem Yüce’ye minnet ve şükranlarımızı bir kez daha saygı ile arz etme fırsatı verdiği için doğruları kesinlikle yansıtmayan habere de teşekkür ederim’ dedi.

İlgili Haberler

- REKLAM -