Arifiye Belediye Park’ta çalışmalar hızla sürüyor

Arifiye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, yeni park ve sosyal yaşam alanlarını oluşturmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Arifiye Belediyesi, Fatih Mahallesi Atatürk Caddesi’nde bulunan 2690 metrekare park alanında çalışmalara başladı. Çalışmalar kapsamında; dinlenme alanları, çocuk oyun grupları yapılırken, mevcut yeşil alan korunarak yeni bir sosyal yaşam alanı oluşturulacak.

 ‘’SOSYAL YATIRIMLAR HER ZAMAN ÖNCELİĞİMİZ OLACAK”

Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu yaptığı açıklamada; “Çocuklarımızın ve gençlerimizin daha sağlıklı bir nesil olarak yetişmesi için çocuk parklarımız ve spor alanlarının her mahallemizde çoğaltılması adına çalışmalarımıza ilçemiz genelinde devam edeceğiz. Parklarımızı özellikle günümüze yakışır bir şekilde her türlü çeşitlilikle donatıp vatandaşlarımızın ve çocuklarımızın hoşça vakit geçirebileceği şekilde tasarlıyoruz. İlçemizi geleceğe hazırlamak, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir Arifiye bırakmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Alt ve üst yapı yatırımlarının yanı sıra Arifiyemize değer katacak sosyal yatırımlarda her zaman önceliğimiz olacak” dedi.

İlgili Haberler

- REKLAM -