‘Projelerimiz ile bu göreve geldik’

Diğer Haberler
- REKLAM -

İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ile birlikte CHP’nin yeni il başkanı Ecevit Keleş’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

BAŞARILAR DİLEDİ

Cumhuriyet Halk Partisi’nin geçtiğimiz ay yapılan genel kurulunda il başkanı seçilen Ecevit Keleş’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Keleş’i ziyaret edenler arasında İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır ile İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan da yer aldı. Milletvekili Dikbayır ve İl Başkanı Kılıçaslan, CHP İl Başkanı Ecevit Keleş’e başarılar dilerken, yeni hizmet binasının da hayırlı olmasını dilediler.

PROJELERİMİZ İLE GELDİK

CHP İl Başkanı Ecevit Keleş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ” Partililerimizin teveccühü ile il başkanlığına seçildim. Bana olan güveni boşa çıkarmayacağım. Projelerimiz ile bu göreve geldik. Sakarya’yı karış karış gezip, çalmadık kapı bırakmayacağız. Yarın seçim olacakmış gibi çalışacağız” dedi.

- REKLAM -

Ata Tohumu Takas Şenliği Düzenlendi

Atatürk İlkokulunun ev sahipliğinde gerçekleştirilen şenliğe katılan İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı Adapazarı, Serdivan, Akyazı ve Pamukova...