CHP Sakarya İl Başkanlığı’ndan Koronavirüs Kararı

Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Başkanlığı, gündemdeki koronavirüs tehlikesi karşısında önemli bir karar aldı.

TOPLANTILAR ERTELENDİ

CHP Sakarya İl Başkanlığı adına, Sağlık Politikalarından Sorunlu İl Başkan Yardımcısı Dr. Sacit Caner, konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “İçinde bulunduğumuz süreçte; etkinlikleri, toplantıları ve komisyon çalışmalarını, virüsün yayılması adına ciddi tehlikeler doğuracağı sebebiyle, CHP Sakarya İl Başkanlığı olarak, tehlikeli süreç sonlanana kadar erteledik” dedi.

Ayrıca, hala durumun ciddiyetini kavrayamamış vatandaşlarımızın olduğunu belirterek, “Tüm hemşehrilerimizden bu konuda son derece duyarlı olmalarını, kesinlikle panik ve spekülasyonlara yer vermemelerini talep ediyoruz” dedi.

HALKIMIZA HİZMETE DEVAM EDECEĞİZ

CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, konu ile ilgili yaptığı kısa değerlendirmede şunları belirtti; “İl örgütümüz ve tüm ilçe örgütlerimiz, koronavirüsle ilgili ilk günden bu yana son derece hassas tavır sergilemiş, halkı bilinçlendirmek adına da elinden geleni yapmıştır. Panik yapmayacağız, kişisel önlemlere harfiyen uyacağız, uzmanlarımızı can kulağıyla dinleyeceğiz ve söylediklerini eksiksiz yerine getireceğiz” dedi.

Çalışmaların durmayacağını, örgüt çalışmalarının ilerlemesi için tüm dijital mecralardan faydalanacaklarını belirten Keleş ayrıca; “örgütümüz her ne koşulda olursa olsun halkımızın hizmetindedir. Koronavirüsle mücadelede de elimizden geleni yapacağız” diye ekledi.

DİJİTAL İMKANLARI DEĞERLENDİRECEĞİZ

Son olarak konu ile ilgili açıklama yapan CHP Sakarya İl Bilişim Sorumlusu Oğuzhan Gündüz; “Aslında hiçbir çalışmamızı iptal etmedik ya da ertelemedik. Sadece geçici süre ile metot değiştiriyoruz. Normal şartlarda toplantı odalarında çalışıyorduk fakat içinde bulunduğumuz durumda, telekonferans, e-mail, mesaj grupları, sosyal medya vb. tüm dijital imkanları değerlendirerek çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

İlgili Haberler

- REKLAM -